otrdien, 23 jūlijs, 2024
Jaunākās ziņasSportsVisas ziņas

4F – Latvijas komandas oficiālais apģērba partneris Pekinas Olimpiskajās spēlēs

Globālais sporta apģērbu zīmols 4F var lepoties ar tērpu radīšanas pieredzi pasaules labākajiem sportistiem jau 20 gadus, un ar lepnumu atkal sadarbojas ar Latvijas Olimpisko komiteju (LOK), nodrošinot tērpus Latvijas komandai Pekinas Olimpiskajās spēlēs 2022.

Uzņēmuma OTCF zīmols 4F jau iepriekš sagatavojis tērpus nacionālajām olimpiskajām komandām, tostarp Latvijai. Šogad sadarbība ir pagarināta, un Latvijas komandu gada nozīmīgākajā sporta notikumā atkal ģērbs 4F.

Esam gandarīti, ka turpinās sadarbība ar 4F, kuru sākām pirms sešiem gadiem. 4F ir kļuvis par pastāvīgu Latvijas Olimpiskās komitejas zelta partneri, apņemoties nodrošināt mūsu olimpiešus ar konkurētspējīgu aprīkojumu līdz Olimpiskajām spēlēm Parīzē, 2024. gadā,” saka LOK ģenerālsekretārs un Latvijas delegācijas vadītājs Kārlis Lejnieks.

Par galveno iedvesmu XXIV Ziemas Olimpisko spēļu tērpiem Pekinā kļuva ekspedīcija – aisbergi, arktiskās un mēness virsmas sajūtas, Himalaju pārgājienu tūres, ekstremāli laikapstākļi un futūristiskas pasaules vīzijas. Līdz ar to arī Pekinas 2022. gada krāsu paletes pamatā ir dabiski baltā, pelēkā un nacionāli sārtā nokrāsas. Latviskie motīvi iekļauti ar koši sārtiem un žakarda ielāpiem, padarot to par unikālu kolekciju Latvijas komandai. Neskatoties uz kopumā tīrajām, askētiskajām formām, ko pasvītro matēta apdare un daudzveidīgas tekstilmateriālu tekstūras, 4F koncentrējās uz pārdomātu kārtu plānošanu un modulāriem kolekcijas elementiem.

Mūsu bagātīgā pieredze ģērbjot pasaules labākos sportistus ļāvusi radīt izcilas veiktspējas kolekcijas. Tehnoloģiju un dabas saplūšanu olimpiskajās kolekcijās iedvesmojis mūsu komandas izpētes darbs un progresīvs dizains. Ilgtspējīgāki un elpojoši audumi, uzlabota siltumizolācija, kā arī ergonomiskās formas ļauj brīvi pārvietoties un sasniegt visaugstāko sportisko līmeni. Tas ir apģērbs treniņiem, sacensībām un ceremonijām,” saka AS OTCF vadītājs Igors Klaja.

Katrs sportists saņems apģērbus, lai tos valkātu pa slāņiem, atbilstoši savām vajadzībām un esošajiem laikapstākļiem. Dizaineri koncentrējās uz apģērba daudzfunkcionalitāti, augstu gaiscaurlaidību, līdzsvarotu ķermeņa temperatūru un aizsargājošu virskārtu, kas pasargā no vēja, lietus un sniega.

No pilnībā izolētiem, ūdeni un vēju atgrūdošiem ārējiem slāņiem un vidusslāņiem ar paaugstinātu ergonomisku brīvību līdz daudzpusīgiem apģērba gabaliem, kas atvieglo kārtu plānošanu, un termoaktīviem pamata slāņiem – Olimpiskās kolekcijas apģērbu klāsts nodrošina izcilu komfortu, funkcionalitāti un modernu izskatu. Iecerēts, lai ērti pārvietotos no iekštelpu aktivitātēm uz olimpisko ciematu vai uzturētos ārā, Pekinas bargajos laikapstākļos.

Kolekcijā izmantoti augstākās kvalitātes materiāli, piemēram, Toray® ar FPC DWR pārklājumu, dabīgās dūnas, kas sajauktas ar Primaloft® Gold izolāciju un Duraflex® un YKK® īpašie piederumi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *