otrdien, 28 maijs, 2024
Jaunākās ziņasSabiedrība

Aicinot aktīvi atpūsties dabā, sākas “Pavasara cilpošanas seriāls kopā ar ELVI”

Lai mudinātu cilvēkus uzturēties brīvā dabā un aktīvu atpūtu apvienot ar intelektuālām prāta spēlēm, nacionālais pārtikas mazumtirdzniecības tīkls ELVI kopā ar Aktīvā tūrisma centra “EŽI” platformu www.cilpo.lv uzsāk jautājumu un atbilžu spēli “Pavasara cilpošanas seriāls kopā ar ELVI”. Cilpošanas seriāls notiks visu aprīli, četrās aprīļa ceturtdienās piedāvājot atjautības uzdevumu spēli, ar ko papildināt jebkuru pastaigu maršrutu visā Latvijā. Uzdevumus cilpotāji varēs saņemt savā viedierīcē.

“Pavasara cilpošanas seriāls kopā ar ELVI” ir jautājumu un atbilžu spēle, kas atpūtu brīvā dabā ļauj papildināt ar atraktīviem, tematiskiem uzdevumiem visai ģimenei, turklāt šī spēle nav piesaistīta konkrētiem ģeogrāfiskiem objektiem, to var spēlēt gan apmeklējot dažādus apskates objektus, gan savā pagalmā vai ikdienas pastaigas laikā. Lai piedalītos “Pavasara cilpošanas seriālā kopā ar ELVI”, tālrunī vai planšetē ir jāielādē aplikācija “Loquiz”, aplikācijā jāievada komandas nosaukums un spēles kods, un kustoties ik pēc noteiktas distances ekrānā parādīsies dažādi tematiski jautājumi, kas veidos uzdevumu cilpas.

Katra spēle “Pavasara cilpošanas seriālā kopā ar ELVI” ir tematiski pielāgota kādai pavasara norisei. 1. aprīlī sāksies spēle, kas būs pielāgota Lieldienu tēmai, 8.aprīlī – sērija “Cilpojam vizbulītēs”, 15.aprīlī “Cilpojam ar putniem” un 22.aprīlī “Cilpojam pa Latviju”.  Lai spēle būtu azartiskāka, tās laikā tiks krāti punkti. Spēles noslēgumā cilpotāji varēs noskaidrot savu cilpotāju cilti un veiksmīgākie cilpotāji katru nedēļu saņems dāvanas. Aizrautīgākie dalībnieki, kas piedalīsies visās četrās spēlēs, tiks arī pie dāvanām no aktīvā tūrisma centra “EŽI” un ELVI. Spēles kodu var iegādāties vietnē cilpo.lv vai saņemt dāvanā, iepērkoties jebkurā veikalā ELVI vismaz par pieciem eiro.

“Mēs, “EŽI”, jau vairāk kā 20 gadus organizējam dažāda mēroga pasākumus un esam “pozitīvi atkarīgi” no tā. Jau pagājušajā pavasarī sapratām, ka jārada iespēja cilvēkiem doties dabā un baudīt pasākuma elementus. Bija vērojams, ka daudzi brauc uz labi zināmām vietām, un populārie tūrisma objekti ir diezgan noslogoti. Tas mūs mudināja radīt spēli, kas pārvērstu jebkuru pastaigu vai izbraucienu par piedzīvojumu. Cilpošana guva lielu popularitāti un ļāva cilvēkiem baudīt ceļošanas prieku, ievērojot aizliegumus pulcēties un satikties. Šajā pavasarī esam lepni par iespēju sadarboties ar Elvi un turpināt cilpošanas aktivitātes, piedāvājot to vēl plašākam interesentu lokam!” saka Aktīvā tūrisma centra EŽI valdes priekšsēdētājs Rolands Melbārdis. SIA ELVI Latvija komercdirektore Laila Vārtukapteine stāsta: “Ceļošanas ierobežojumi un pandēmijas laiks ir mainījis iedzīvotāju paradumus – cilvēki arvien vairāk novērtē Latvijas dabas priekšrocības, apceļo savu zemi, tomēr šis laiks jau ir bijis pietiekoši ilgs, tāpēc daudzi ir noguruši un cilvēkiem jau ir apsīkušas idejas, kā atpūsties. Man ir īpašs prieks, ka kopā ar aktīvā tūrisma centru “EŽI” ir izdevies radīt spēli, kas var lieliski papildināt jebkuru pastaigu, turklāt šo spēli var spēlēt jebkurš, neatkarīgi no sava vecuma un fiziskajām spējām. Es ticu, ka “Pavasara cilpošanas seriāls kopā ar ELVI” iedos jaunu dvesmu aktīvās atpūtas sezonai Latvijā!” 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *