otrdien, 28 maijs, 2024
Jaunākās ziņasNekustamais īpašumsVisas ziņas

Baltic Horizon Fund izsludina nekustamā īpašuma pārvaldīšanas konkursu Baltijā

Baltic Horizon Fund ir izsludinājis nekustamā īpašuma pārvaldīšanas un grāmatvedības pakalpojumu konkursu. Konkursa gaitā fonds izvēlēsies partnerus, kas sniegs Baltic Horizon Fund piederošā nekustamā īpašuma uzturēšanas, mārketinga, nomas, komerciālās vadības un grāmatvedības pakalpojumus visās trīs Baltijas valstīs.

Starptautiskais konkurss tiek izsludināts saskaņā ar fonda darbības noteikumiem, kas nosaka, ka nekustamā īpašuma pārvaldnieks vai pārvaldnieki tiek izvēlēti ik pēc trim gadiem. Fonds plāno paziņot uzvarētāju un nākamo pakalpojumu sniedzēju vai pakalpojumu sniedzējus šī gada maijā.

“Fondam ir svarīgi regulāri rīkot nekustamā īpašuma pārvaldīšanas konkursus, jo partneru profesionalitāte un sniegto pakalpojumu kvalitāte ir tieši saistīta ar fonda darbību. Tāpēc, izvēloties pakalpojumu sniedzēju, īpašu uzmanību pievērsīsim ne tikai viņu profesionālajai pieredzei un kompetencei, bet arī zināšanām par vides, sociālās atbildības un pārvaldības (ESG) jautājumiem. Mēs strādājam ilgtspējīgi un vadāmies pēc vides, sociālās atbildības un pārvaldības pārredzamības principiem, tāpēc mūsu mērķis joprojām ir partnerība, kas balstīta uz tām pašām vērtībām,” atzīmē fonda vadītājs Tarmo Karotams.

Fonda aktīvu portfeli veido 15 komerciālie nekustamie īpašumi, tostarp biznesa centri Duetto, North Star, Domus PRO mazumtirdzniecības parks, Eiropas tirdzniecības centrs, Galerija Centrs, Postimaja un citi. Visi šie objekti ir būvēti Baltijas valstu galvaspilsētās: pieci Tallinā, Rīgā un Viļņā, turklāt to platība ir lielāka par 153 tūkstošiem kvadrātmetru. Fonda aktīvu portfeļa kopējā vērtība pārsniedz 345 miljonus eiro.

Pašlaik Baltic Horizon Fund saņem nekustamā īpašuma pārvaldīšanas un grāmatvedības pakalpojumus no vairākiem uzņēmumiem. Galvenais partneris ir BPT Real Estate.

Baltic Horizon Fund ir reģistrēts slēgts nekustamā īpašuma fonds, kuru pārvalda alternatīvās pārvaldības uzņēmums Northern Horizon Capital AS. Fonda akcijas tiek kotētas Nasdaq Tallinas un Nasdaq Stokholmas biržās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *