otrdien, 28 novembris, 2023
BiržasJaunākās ziņasVisas ziņas

Binance sākusi iesaldēt caur “mikseriem” caurlaistos bitkoinus

Kāds biržas Binance Singapūras struktūrvienības klients saskāries ar problēmām, izvadot līdzekļus, jo iepriekš bija izmantojis transakciju privātuma nodrošināšanas tehnoloģiju CoinJoin.

Klients Twitter izvietojis saraksti ar Binance Singapore, kuras darbinieki paziņojuši, ka “veic izmeklēšanu” saistībā ar pieprasījumu par nenosauktas summas izvadīšanu bitkoinos.

“Binance SG savu darbību realizē saskaņā ar Singapūras Valūtu pārvaldes prasībām. Līdz ar to Binance SG izmanto naudas atmazgāšanas un terorisma finansēšanas novēršanas instrumentus. Diemžēl – šis lietotājs bija izraisījis kāda mūsu risku kontroles mehānisma reakciju – raksta birža.

CoinJoin ir bitkoina transakciju grupēšanas metode neiztērēto izeju apvienošanas un to dalībnieku reālo adrešu slēpšanas nolūkam. Saskaņā ar biržas pārstāvju, tostarp tās izpilddirektora (CEO) Čanpena Čžao teikto – Singapūras biržā nav vēlamas transakcijas, izmantojot CoinJoin.

“Pašreizējā situācijā Binance Singapore nepieļauj transakcijas, kas tieši vai netieši saistītas ar azartspēlēm, P2P – un īpaši ar darknetu/mikseriem”, – viņš atzīmējis.

Rezultātā lietotājs paziņoja, ka varēja saņemt savus bitkoinus, bet bijis spiests apsolīt biržai, ka tās makos neieskaitīs caur mikseriem caurlaistus līdzekļus.

Tikmēr Binance pievieno jaunus pārus ar Turcijas liru.

Binance arī investējusi biržā derivatīvus FTX.

Turklāt Binance ievieš beztermiņa kontraktus Bitcoin Cash.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *