otrdien, 28 maijs, 2024
Jaunākās ziņasTechnoloģijasVisas ziņas

Bolt iepazīstina ar mikromobilitātes drošības ceļvedi, veicina atbildīgu elektrisko velosipēdu un skrejriteņu izmantošanu

Informatīvais avots: Kripto.media

Bolt, vadošā Eiropas transporta platforma, laiž klajā mikromobilitātes drošības ceļvedi – lietotnes rīku komplektu, kas klientiem palīdzēs atbildīgi un droši izmantot skrejriteņu un elektrisko velosipēdu koplietošanas pakalpojumus. Bolt ir pirmais uzņēmums Latvijā, kas savā lietotnē pievieno šādu ceļvedi.

Bolt reģionālais vadītājs Latvijā Kārlis Ķezberis stāsta: “Bolt misija ir padarīt pilsētas transportu pieejamāku un atbildīgāku. No vienas puses, mēs esam uzņēmušies atbildību par transporta nozares ietekmi uz vidi un esam apņēmušies Bolt platformai pievienot vairāk koplietošanas un elektriskos transportlīdzekļus, taču mēs arī palīdzam saviem klientiem būt atbildīgiem par viņu pašu un apkārtējo drošību, braucot ar elektrisko velosipēdu vai skrejriteni”.

Lai piekļūtu drošības ceļvedim, lietotājiem jāpārslēdz Bolt lietotne uz skrejriteņu režīmu un ekrāna apakšējā labajā pusē jāizvēlas vairoga ikona. Drošības ceļvedī ietilpst šādas sadaļas:

  • Kā braukt – padomi un pamācības iesācējiem.
  • Iesācēja režīms – šis rīks iesācējiem ļauj ierobežot maksimālo ātrumu, lai novērstu pēkšņu paātrinājumu un palīdzētu iemācīties braukt ar skrejriteni.
  • Drošības padomi – šajā sadaļā ir atgādinājumi par atbildīgu un drošu braukšanu.
  • Vietējie noteikumi – lietotāji var uzzināt par vietējiem noteikumiem, kas saistīti ar mikromobilitāti pilsētā.

Bolt e-skrejriteņu un elektrisko velosipēdu koplietošanas pakalpojums veicina Bolt Zaļo plānu – uzņēmuma ilgtermiņa apņemšanos samazināt tā ekoloģiskās pēdu nospiedumu, platformai pievienojot vairāk koplietojamu un elektrisku transportlīdzekļu.

Šīs vasaras sākumā Bolt uzsāka jau otro elektrisko skrejriteņu sezonu Latvijā un pašlaik tos iespējams izmantot gan Rīgas, gan Daugavpils iedzīvotājiem.  Bolt skrejriteņi šobrīd ir pieejami klientiem Portugālē, Spānijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Rumānijā, Polijā, Slovākijā, Čehijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Parīzē ir pieejams Bolt elektrisko velosipēdu koplietošanas pakalpojums.

PAR BOLT

Bolt ir vadošā transporta pakalpojumu platforma Eiropā, kuras mērķis ir padarīt braucienus pilsētā pieejamākus, ērtākus un atbildīgākus. Bolt ir vairāk nekā 30 miljoni lietotāju vairāk nekā 35 valstīs visā Eiropā un Āfrikā. Uzņēmuma pakalpojumi iekļauj kopbraukšanu, mikromobilitāti ar elektriskajiem skrejriteņiem un velosipēdiem, kā arī pārtikas un sūtījumu piegādi. Visi Bolt braucieni Eiropā ir 100% oglekļa neitrāli kā daļa no Bolt Zaļā plāna, kas ir ilgtermiņa apņemšanās samazināt uzņēmuma ekoloģiskās pēdu nospiedumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *