pirmdien, 22 jūlijs, 2024
Jaunākās ziņasTechnoloģijasVisas ziņas

Bolt – lielākais mikromobilitātes pakalpojumu sniedzējs Eiropā

Informatīvais atbalsts – Kripto.media

Bolt, vadošā Eiropas mobilitātes platforma, paziņo par plāniem nākamgad paplašināties un sniegt mikromobilitātes pakalpojumus vairāk nekā 100 pilsētās.

Uzņēmums 2021. gadā piedāvās 130 000 elektrisko skrejriteņu un elektrisko velosipēdu, kļūstot par lielāko koplietojamo vieglo elektrotransporta operatoru Eiropā. Bolt plāno ieguldīt vairāk nekā 100 miljonus eiro sava mikromobilitātes biznesa attīstīšanā, piedāvājot savus pēc pasūtījuma izgatavotos transportlīdzekļus.

Pēdējo mēnešu laikā uzņēmums Bolt ir strauji paplašinājies, piedāvājot mikromobilitātes pakalpojumus vēl 45 pilsētās 15 valstīs, tostarp Zviedrijā, Francijā un Portugālē. Uzņēmums uzsāka elektrovelosipēdu koplietošanas pakalpojumu, kļūstot par pirmo transporta platformu Eiropā, kurā pieejami elektriskie velosipēdi, skrejriteņi un kopbraukšanas pakalpojumi vienā lietotnē, viena zīmola ietvaros.

Bolt izpilddirektors un līdzdibinātājs Markus Villigs (Markus Villig) stāsta: “Mūsu pilsētas cieš no satiksmes, izmešiem un publiskās telpas trūkuma, ko aizņem autostāvvietās. Mēs ticam, ka pakalpojumi pēc pieprasījuma ir pilsētas transporta nākotne, tostarp, arvien plašāks elektrisko skrejriteņu, velosipēdu un kopbraukšanas tīkls. Laiks, kad katram cilvēkam jāiegādājas savs auto, ir beidzies.

Bolt reģionālais vadītājs Latvijā Kārlis Ķezberis piebilst:

“Šogad elektroskrejriteņi bija pieejami 4 pilsētās Latvijā, bet nākamgad plānojam turpināt paplašināties un sasniegt vēl vairāk iedzīvotāju, nodrošinot tiem plašākas pārvietošanās iespējas. Kopumā šī skrejriteņu sezona vērtējama kā veiksmīga, tāpēc ceram sasniegt vēl labākus rezultātus 2021. gadā.”

Mēs esam novērojuši, ka viens no lielākajiem šķēršļiem pārejā uz kopīgu elektrisko mobilitāti ir izcenojums, un tāpēc mēs esam priecīgi, ka nākamajā sezonā Eiropas valstīs, tostarp Vācijā un Apvienotajā Karalistē, par pieejamu cenu varēs iegādāties elektrisko skrejriteņu un velosipēdu pakalpojumus. Pateicoties uzņēmumu dalītajām izmaksām, Bolt kā lielākais Eiropas transporta tīkls, spēj piedāvāt labākās cenas saviem klientiem.”

Šā gada sākumā Bolt nāca klajā ar savu pirmo elektrisko skrejriteņu modeli, kas ir pilnībā izstrādāts un projektēts uzņēmumā. Bolt skrejriteņi ir modulāras konstrukcijas un līdz ar to arī ilgstpējīgi – pilnībā pārstrādājami, ar aptuveno kalpošanas ilgumu līdz pieciem gadiem.
Bolt 2020. gada septembrī paziņoja par apņemšanos līdz 2020. gada beigām kļūt par klimatam pozitīvu (oglekļa negatīvu) uzņēmumu tieši elektrisko skrejriteņu jomā. Tāpat arī Bolt atbalstīs projektus, kas samazina lielāku oglekļa daudzumu atmosfērā nekā tiek radīts elektrisko skrejriteņu ražošanas un uzturēšanas procesā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *