otrdien, 28 maijs, 2024
Jaunākās ziņasNekustamais īpašumsTechnoloģijasVisas ziņas

“Bonava Latvija” ekspluatācijā nodod pirmo ēku projektā “Fjordi” Rīgas centrā

Ekspluatācijā nodota viena no trim “Bonava Latvija” projekta “Fjordi” dzīvojamām mājām Rīgā pie Klusā centra Ganību dambī 9.

Ēkā pieejami divu līdz četru istabu dzīvokļi platībā no 49,3 līdz 88,7  kvadrātmetriem. Līdz ar šīs mājas nodošanu ekspluatācijā rīdziniekiem papildus ir pieejamas 60 jaunas, kvalitatīvas mājvietas, kas ir īpaši svarīgi, ņemot vērā kritisko situāciju ar dzīvojamo fondu Rīgā. Kopumā projektā plānots investēt 13,5 miljonus eiro.

“Fjordi” ir projekts, kurā īpaši domāts par ilgtspēju un atbildīgu saimniekošanu. Viens no jauninājumiem, piemēram, ir ventilācijas sistēma ar rekuperāciju, kas ļaus iedzīvotājiem izbaudīt svaiga gaisa priekšrocības visu diennakti un vienlaikus samazināt siltumenerģijas patēriņu.

“Pieprasījums pēc labiem, kvalitatīviem mājokļiem Rīgas centrā ir liels, taču cenu līmenis labākajos centra namos radījis priekšstatu par šo apkaimi kā par vietu, kur mājokli var atļauties tikai ierobežots cilvēku loks. “Fjordi” ir gudra alternatīva tiem, kuri vēlas dzīvot Klusajā centrā par pieejamu cenu. Mūsu radītais dzīvojamais kvartāls iedzīvotājus piesaista ar skandināviskumu un ir kā oāze Rīgas ziemeļu rajonā. Ekspluatācijā nodotajā mājā patlaban jau ir izpirkti 65 % dzīvokļu,” stāsta projekta attīstības vadītājs Kristaps Žvīgulis. “Bonava Latvija” ir lielākais nekustamo īpašumu attīstītājs Latvijā, kura mātes uzņēmums “Bonava” ir vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs Ziemeļeiropā. Tas rada mājas un apkaimes kopš aizvadītā gadsimta trīsdesmitajiem gadiem. Pašlaik uzņēmumā strādā 2300 darbinieku, un tas ir pārstāvēts Vācijā, Zviedrijā, Somijā, Dānijā, Norvēģijā, Sanktpēterburgā, Igaunijā un Latvijā, 2019.gadā sasniedzot pārdošanas rezultātus 15,5 miljardu Zviedrijas kronu apmērā. “Bonava” akcijas tiek kotētas “Nasdaq” biržā Stokholmā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *