pirmdien, 22 jūlijs, 2024
Jaunākās ziņasMainingsVisas ziņas

Canaan ievērojami samazina ASIC cenas

Bitkoina maininga iekārtu ražošanas kompānija Canaan Creative paziņojusi, ka īslaicīgi samazina cenas visiem saviem maineriem.
Savas “zibpārdošanas” ietvaros, kas sākās 29. novembrī, visi kompānijas maineri – no Avalon 921 (20 terahash/sek.) līdz Avalon 851 (14,5 terahash/sek.) – tagad ir pieejami par 200 $.
Kompānijas pārstāvis Stīvens Mošers paziņoja, ka izpārdošanai nav noteikts galējais termiņš, un pagaidām ir pietiekams daudzums maineru – izņemot jau izpārdotais Avalon 911.
Mošers vēl teica, ka Canaan tādējādi “svin” bitkoina cenas pieaugumu, kas vakar pieauga par vairāk nekā 11% pēc nesenās lejupslīdes.
Viņš teica, ka – tā kā bitkoina zemo cenu fonā maineru rentabilitāte pēdējā laikā ir samazinājusies, tad radās “problēma, kad cilvēki bija spiesti izslēgt mašīnas; kad mazākie tirgus dalībnieki aizgāja; [un] daudziem nācās sēdēt un gaidīt”.
Viņš turpināja:
“Es skatos un redzu bitkoina atspērienu, ka tas jau sasniedzis 4300 $; un es nolēmu, ka jānosvin. Parasti, ja bitkoins pieaug – mēs paaugstinām cenas. Bet es nolēmu, ka jāpamēģina kaut kas cits. Šķiet – pienācis laiks nosvinēt to, ka bitkoins ir sasniedzis apakšu [un pieaug]”.
Mošers arī teica, ka “jāpārliecinās, ka lielie maineri joprojām ir uzticīgi lietai”, kaut gan kompānija jauno soli spērusi tai visai grūtā laikā.
Nesen mēs rakstījām, ka kompānija atteicās no IPO Honkongā. Bija arī paziņojumi, ka simtiem tūkstošu maineru bija spiesti pārtraukt darbību.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *