otrdien, 28 maijs, 2024
Jaunākās ziņasKripto

Cik daudz bitkoinus šonedēļ zaudēja akciju tirgi?

Koronavīrusa izplatība ir negatīvi ietekmējusi akciju tirgus, kas šonedēļ zaudēja 6 triljonus ASV dolāru.

Akciju tirgi ir gadsimtiem sena un ļoti attīstīta sistēma ar kombinētu triljonu dolāru kapitalizāciju. Pēkšņais tirgus kritums šonedēļ notika panikas aktīvu pārdošanas dēļ, baidoties no lejupslīdes.

Pēc aptuveniem aprēķiniem, nesenie zaudējumi akciju tirgū tiek lēsti AP 694 573 873 bitkoiniem.

“Zaudējumu ekvivalents vienas nedēļas laikā akciju tirgū sasniedza 694 573 873 bitkoinus.”

Tādējādi mēs varam tikai mēģināt iedomāties, kāds ir pašu pasaules akciju tirgu mērogs, ja to zaudējumi ir vienādi ar 33 bitcoin tirgiem.

Ir arī vērts padomāt, kādu vērtību bitkoins varētu iegūt no akciju tirgiem. Savukārt pats bitkoins varētu dot lielu vērtību akciju tirgiem, jo ​​tā ir vismodernākā monetārā sistēma pasaulē, kas ļauj cilvēkiem veikt savstarpējus norēķinus bez starpniekiem.

ir aptuveni 43 miljardi dolāru dienā. Kopējā bitkoina tirgus kapitalizācija ir aptuveni 158 miljardi USD. Tie, kā mēs redzam, ir ļoti mazs skaitlis, salīdzinot ar visu akciju tirgu mērogu.

Ņujorkas birža (NYSE) lepojas ar aptuveni 30 triljonu dolāru vērtiem uzņēmumiem. Lai atspoguļotu viņu vērtību galvenajā kriptovalūtā, katram bitcoin vajadzētu maksāt vairāk nekā 1,5 miljonus USD.

2020. gadā pasaules desmit dārgāko uzņēmumu vērtība svārstās no 392 miljardiem USD līdz 1,88 triljoniem USD, un tāpēc bitkoins, acīmredzot, var pārstāvēt kā “vidēju” tehnoloģiju uzņēmumu. Ņemot vērā to, ka bitkoins ir tikai 11 gadu vecs, mēs varam arī cerēt, ka tam ir daudz izaugsmes iespēju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *