piektdien, 14 jūnijs, 2024
Jaunākās ziņasTechnoloģijasVisas ziņas

Coffee 4Cyclists- Kafija kā neatņemama riteņbraukšanas sastāvdaļa

Stāsta, ka kafija ir riteņbraucēju dzīvības eliksīrs. Un ne velti, jo ir pierādīts, ka šis dabas dotais dzēriens dod enerģiju un uzlabo gan fiziskos, gan mentālos rezultātus, kā arī stimulē germošanas procesus. Tā kā 4Cyclists nodarbojas ar riteņbraukšanas apģērba ražošanu tepat Latvijā, sadarbojoties ar augsta līmeņa sportistiem, tostarp Latvijas šosejas riteņbraukšanas izlasi, kafija šķita kā loģisks piedāvātā sortimenta papildinājums. 2020.gada nogalē tapa ideja radīt Coffee 4Cyclists jeb kafiju riteņbraucējiem. Tās ir rūpīgi atlasītas kafijas pupiņu šķirnes, kas nodrošina augstas kvalitātes dzērienu un spēj apmierināt ikviena riteņbraucēja augstās prasības. Priecājamies, ka savu ideju esam varējuši realizēt ar vietējo ražotāju un uzņēmumu atbalstu. Liels paldies Andrim Petkēvičam no Andrito Coffee Roastery, kurš palīdzēja gan ar padomu, gan ražošanas procesu. Paldies arī par vizuālā tēla izveidi Baseline.lv.

Šī kafija ir radīta, protams, paturot prātā ikviena riteņbraucēja vēlmes. Taču mēs esam pārliecināti, ka jebkurš, arī ar riteņbraukšanu nesaistīts cilvēks, novērtēs piedāvātās kafijas garšas nianses un atradīs savu favorītu starp trīs pieejamajiem kafiju veidiem. Kafiju nosaukumi doti pielāgojoties šosejas riteņbraukšanas rakstura veidam. Nosaukumi ne-riteņbraucējiem var radīt mulsumu, taču mēs esam pārliecināti, ka ļoti labi sapratīsimies, ja teiksiet – maltā, Brazīlijas vai Kolumbijas kafija.

Soigneur ir vienīgā Coffee 4Cyclists maltā kafija. Lieliska izvēle tiem, kuriem nav iespēja pagatavot kafiju pašiem, samaļot pupiņas. Šī ir divu kafijas lielvalstu – Brazīlijas un Kolumbijas – pupiņu maisījums. Tā ir vidēja grauzdējuma, maiga, marcipāna un valriekstu niansēm piesātināta. Nosaukums dots par godu īpašam amatam riteņbraukšanā – soigneur (fanču val.). Soigneur ir cilvēks komandā, kurš rūpējas par sportistu labsajūtu – lai tie būtu paēduši, aprūpēti un gatavi startam. Tāda arī ir šīs kafijas būtība.

Domestique ir Cerrado Mineiro, Minas Gerais reģiona pupiņu kafija. Ņemot vērā, ka daudziem riteņbraucējiem gremošanas sistēma ir ļoti jūtīga, piedāvājam kafiju, kura būs ar zemu skābes līmeni. Šīs ir vidēji tumša grauzdējuma pupiņas ar izsmalcinātu garšu. Izteikti jūtams riekstu, karameles un melnās šokolādes aromāts. Par Domestique tiek saukti riteņbraucēji, kuru galvenais uzdevums ir palīdzēt komandas vadošajiem braucējiem, tos apgādājot ar pārtiku sacensību laikā un rūpējoties par labu pozīciju sacensībās. Šī noteikti nav tā kafija, kas uzvarētu pasaules baristu čempionātā, taču nenoliedzami lieliski iederēsies jebkura kafijas cienītāja tasē.

Piedāvājam arī Echappee – mūsu trešo kafiju Coffee 4Cyclists sortimentā. Tā radīta Kolumbijas Antioquia reģiona kafijas pupiņām. Kafija audzēta nelielā vienas ģimenes saimniecībā un patiesi ir īpaša – vidēji tumši grauzdēta, ar izteikti svaigu un saldu aromātu. Baudot šo dzērienu, jūtam saldu augļu un spirdzinošu tumšo ogu savienojums. Nosaukums atspoguļo šīs kafijas būtību. Echappee ir braucēji, kuri sacensību laikā atrodas priekšplānā pārējiem, nereti tie ir arī sacensību uzvarētāji. Tieši tāds raksturs piemīt arī šai kafijai.

Kafiju var iegādāties tikai mūsu interneta vietnē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *