otrdien, 23 jūlijs, 2024
Jaunākās ziņasSabiedrībaVisas ziņas

Demokrātisko cenu zīmols Sinsay atvērs veikalu Rēzeknē

Turpinot demokrātisko cenu zīmola Sinsay attīstību reģionos, 13. janvārī Rēzeknē, Upes ielā 34b, durvis vērs jau ceturtais zīmola veikals ārpus Rīgas. Sinsay ir strauju popularitāti ieguvis zīmols, kura piedāvājumā ir jaunākajām modes tendencēm atbilstošas apģērbu un mājas aksesuāru kolekcijas par demokrātiskām cenām.

“2022. gada beigās uzsākām vērienīgu uzņēmuma paplašināšanos ārpus Rīgas un 2023. gadā šo uzņemto kursu noteikti trupināsim, lai būtu vēl sasniedzamāki saviem klientiem. Jaunajā gadā pirmais atvērtais veikals būs Rēzeknē, bet noteikti tuvākā laikā atgriezīsimies ar labām ziņām arī pie citu pilsētu iedzīvotājiem, jo sabiedrībā iemīļotā zīmola Sinsay veikali tiks atvērti arī daudzās citās vietās,” norāda LPP Latvia ltd. valdes locekle Inese Ļebedeva.

Sinsay veikals Rēzeknē ikvienam apmeklētājam durvis vērs 13. janvārī plkst.12.00. Līdz ar zīmola Sinsay veikala atvēršanu Rēzeknē tiks radītas vismaz 10 jaunas darbavietas. LPP Latvia ltd. personāldaļas vadītāja Andra Luksa–Urtāne atzīst: “Veikala atvēršana Rēzeknē ir investīcija gan vietējā ekonomikā, gan jaunu darbavietu izveidē. Mēs redzam, ka ir liels pieprasījums pēc stabilām darba vietām, kas atrodas tuvu dzīvesvietai. Uzņēmums nodrošina saviem darbiniekiem stabilu un kvalitatīvu darba vidi ar iespēju arī izaugsmei.”

“Neskatoties uz klātienes veikalu ekspansiju,  joprojām aktīvākā tirdzniecība notiek Sinsay e-veikalā. Un arī e-veikala cienītājiem šīs ir labas ziņas, jo sniegs iespēju ietaupīt uz piegādes maksu un atvieglos internetveikala preču atgriešanu turpat veikalā. E-veikala sūtījumu bezmaksas saņemšana būs iespējama no 27. janvāra. Esam pārliecināti, ka daudzi klienti novērtēs šo pakalpojumu,” komentē LPP Latvia ltd. mārketinga vadītāja Jana Meidropa.

Vairāk nekā 900 kvadrātmetru lielās veikala platības piedāvājumā būs jaunākajām modes tendencēm atbilstošas apģērbu un mājas aksesuāru kolekcijas, kā arī izpārdošanas preces, par demokrātiskām cenām. Preču klāstā būs pieejamas preces sievietēm, vīriešiem, bērniem un mājas aksesuāri, un tā papildinājumi notiks divas reizes nedēļā. Veikals Rēzeknē atradīsies Upes ielā 34b, tā darba laiks no pirmdienas līdz svētdienai būs no plkst.10.00 līdz 20.00.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *