otrdien, 23 jūlijs, 2024
Jaunākās ziņasTechnoloģijasVisas ziņas

Desmit lieliski domēnu vārdi kripto biznesam un par cik tos var nopirkt

Ja jūs meklējat nosaukumu jūsu nākamajam kriptovalūtu zīmolam, tad vietne brandthugs.com jums piedāvā lieliskus domēnu vārdus, kas cieši saistīti ar šo industriju. Šeit ir liela dažādu kategoriju domēnu vārdu izvēle, kas var būt saistīti ar nekustamo īpašumu, kriptovalūtām utt. Jūs varat izvēlēties ideālu domēnu savam biznesam no simtiem nosaukumu, kādi pieejami šajā vietnē.

1. BuySellCryptos.Com: Ja jūs vēlaties nodarboties ar biznesu, kas vērsts uz kriptovalūtām – tad BuySellCryptos.Com – vajadzētu piesaistīt cilvēkus, kuri interesējas par transakcijām. Jūs varat izmantot šo domēnu OTC servisiem vai biznesam ar bitkoinu ATM. Domēns lieliski derēs arī tad, ja jūs esat ieinteresēts izveidot kripto biržu vai biznesu ar kriptovalūtu makiem. Cena – 4895 $.
2. PayitwithBitcoin.Com: Ja jums vajadzīgs kriptovalūtu domēna vārds, kas norāda uz kriptovalūtu funkcionalitāti, tad jums, iespējams, piemērots būs – PayitwithBitcoin.Com. Domēna vārds precīzi paskaidro, ko tieši jūs darāt. Ja bizness saistīts ar platformas nodrošināšanu bitkoinu maksājumiem un to apstrādei, tad jums jāizmanto tieši šis domēna vārds. Tāds nosaukums var būt saistīts arī ar bitkoinu makiem. Cena – 3545 $.
3. SwipeBTC.Com: Šāds domēna vārds – pēc pirmā acu uzmetiena – piedāvā platformu ātrām un ērtām bitkoinu transakcijām maksājumu veikšanai. Šis pievilcīgais domēns var palīdzēt jūsu biznesam, ja jūs plānojat izveidot bitkoinu maksājumu servisu, vai, ja jūsu kompānija nodarbojas ar bitkoinu dāvanu kartēm. Šis vārds var būt arī saistīts ar tīmekļa plug-in centralizētai biržai vai kriptovalūtu maksājumu apstrādes platformai. Cena – 5595 $.
4. SetBitcoin.Com: Šis kriptovalūtu domēna vārds ir piemērots daudzos gadījumos. Piemēram, ja jūs meklējat bitkoinu zīmola vai maka nosaukumu, tad jūs varat to izmantot. Turklāt, ja jūsu bizness nodarbojas ar naudas pārskatījumiem vai jums ir internetveikals, kas pieņem un izmanto bitkoinus, tad arī jums derēs tāds domēna vārds. SetBitcoin.Com var izmantot arī bitkoinu tirdzniecības biržas platformas tīmekļa vietnei. Cena – 2495 $.
5. BlockchainRapid.Com: Arī šai gadījumā domēna vārds tieši norāda uz savas pielietošanas jomu. Zīmolā prezentēto blockchain ātrumu var izmantot kriptovalūtu vietnei vai blockchain konferencei. Nosaukumu, kas galvenokārt ir fokusēts uz blockchain, var izmantot blockchain firma vai blockchain platforma. Šķiet, ka tas var būt arī ar blockchain saistīts online žurnāls. Cena – 3295 $.
6. BitKats.Com:
Šis domēna vārds ir ideāla “bitkoina” un “kaķu” kombinācija. Jūs to varat izmantot spēlēm, kas balstītas uz bitkoinu tīkliem. Turklāt, ja jums vajadzīga bitkoinu vai kriptovalūtu ziņu vietne – arī tad jums šis domēns būs piemērots. Šķiet, ka “bitkoins” un “gudrie kaķi” var būt pievilcīga kombinācija, ja runa būs par kripto maku vai biržu. Cena – 2945 $.
7. BlockVP.Com: Šis domēns paredzēts speciāli blockchain zīmoliem. Block norādīs uz “blockchain”, bet VP atgādinās Venture Partners, Vice President vai pat VIP. To var izmantot kā blockchain lietotņu vietni, kā arī investīciju vai kriptovalūtu firmām. Cena – 7995 $.
8. SafeBitcoinWallet.Com: Tāds domēnu vārds norāda uz paaugstinātu bitkoinu adreses drošību un kriptovalūtu aktīvu aizsardzību. Domēna nosaukums ir ideāli piemērots maksājumu bitkoinu ejai, blockchain platformai vai makam, kas nodrošina bitkoinu drošību. Nosaukums piesaistīs tos, kas rūpējas par savu kriptovalūtu saglabāšanu. Cena – 2345 $.
9. Cryptofy.Org: Ja jūsu bizness saistīts ar kripto telpu, tad tāds zīmols jums būs ideāli piemērots. Tādu domēna vārdu var izmantot arī tīmekļa vietnei, kas veltīta kripto industrijai, vai bitkoinu tirdzniecības biržas platformai. Ja jūsu bizness ir ICO platforma vai investīciju firma, kas saistīta ar blockchain un kripto, – arī tad jūs pienācīgi novērtēsiet tādu nosaukumu. Cena – 2995 $.
10. BTCjunky.Com: Šis domēna vārds būs ideāls nosaukums jebkuram kriptovalūtu biznesam. BTCjunky.com var kļūt par lielisku internetveikalu, vai arī jūs varat to izmantot platformai, kas nodrošina kriptovalūtu maku vai bitkoinu biržu. Turklāt šis domēna vārds derēs kriptovalūtu blogam vai ziņu vietnei. Cena – 3995 $.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *