otrdien, 23 jūlijs, 2024
Jaunākās ziņasVisas ziņas

Divas viesnīcas Kuldīgā iegūst četras zvaigznes; investīcijas 1,3 miljoni eiro

Aizvadītā gada nogalē Kuldīgas pērle Boutique Hotel Virkas muiža un Comfort Hotel Kuldiga, katra saņēmušas četras zvaigznes, kļūstot par pirmajām Kuldīgā, kam piešķirts augstais novērtējums viesmīlības nozarē. Lai atzīmētu šo notikumu, 21.janvārī tiek organizēts svinīgs zvaigžņu atklāšanas pasākums Virkas muižas dārzā.

2021.gada 23.decembrī Viesnīcu un restorānu asociācija (Asociācija) piešķīrusi četras zvaigznes divām dizaina viesnīcām Kuldīgā, kurām komforts un piedāvājums atbilst visiem šīs kategorijas kritērijiem. Kā skaidro īpašnieki, abas viesnīcas ir vienīgās Kuldīgā, kas saņēmušas šādas klasifikācijas novērtējumu. Arī tuvējā apkārtnē ir vien daži viesmīlības nozares uzņēmumi, kuriem tas līdz šim izdevies. Atzinīgais novērtējums no Asociācijas nav nejaušība, jo ir ieguldīts milzīgs darbs un ievērojami līdzekļi abu viesnīcu attīstībā. Ir veikti vērienīgi atjaunošanas un modernizācijas darbi, kopumā investējot 1,3 miljonus eiro. Trīs gadu laikā pilnībā ir veikta muižas otrā stāva pārbūve un uzlabotas telpas pirmajā stāvā, saglabājot ēkas senatnīgo elpu, apvienojumā ar mūsdienu ērtībām. Blakus muižai atrodas 2017.gadā pilnībā renovētā Comfort Hotel Kuldīga ēka, kas no neapdzīvojama nama ar nolaistu apkārtni ir pārtapusi par mūsdienīgu komforta klases viesnīcu ar labiekārtotu teritoriju. Paši īpašnieki gan norāda, ka svarīgākais ieguldījums, viņuprāt, nav mērāms naudas izteiksmē, bet abu viesnīcu komandas izveidē un apmācībā. Šo gadu laikā sevišķi strādāts pie personāla atlases un apmācības, lai viesiem piedāvātu labāko un profesionālāko apkalpošanu.

Svinīgā zvaiģžņu atklāšana notiks piektdien, 21.janvārī, plkst. 17.00 Boutique Hotel Virkas muižas dārzā. Svinību laikā plānota Kuldīgas novada domes priekšēdētājas Ingas Bērziņas un aicināto viesu uzrunas. Preses pārstāvjus, lūgums, iepriekš pieteikties, sazinoties ar organizatoriem. Ieeja tikai ar ielūgumiem un uzrādot derīgu vakcinācijas pret Covid – 19 sertifikātu. Pasākuma laikā tiks ievēroti visi valstī noteiktie epidemioloģiskie ierobežojumi.

Virkas muiža ir valsts mēroga kultūras piemineklis un šobrīd lielākā viesnīca Kuldīgā. Tā piedāvā dažādu platību dizaina numurus, klasiska stila ekonomiskās klases numurus kā arī ģimenes apartamentus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *