otrdien, 23 jūlijs, 2024
Jaunākās ziņasMūzikaVisas ziņas

Dziedātāja Madara Eve laiž klajā jaunu singlu “Palikt šeit”

Piektdien, 28.janvārī, savu jaunāko singlu “Palikt šeit”, kas ir viņas pirmā oriģināldziesma, klajā laidusi dziedātāja Madara Eve jeb īstajā vārdā Madara Ieva Tumoviča. Dziesma radusies sajūtu rezultātā, un tai tapis arī liriku video.

Šobrīd Madara Eve studē mūzikas universitātē BIMM (British and Irish Modern Music Institute) Anglijā, ko šogad absolvēs. Atrodoties ilgi prom no mājām, it īpaši Covid laikā, rodas trauksme un stress, neziņa par rītdienu. Šo sajūtu rezultātā radās dziesma, kas stāsta par ilgām pēc mājām un sev mīļajiem, tuvajiem cilvēkiem, par vēlmi viņus satikt un atkalredzēšanos.

“Jaunā dziesma “Palikt Šeit” ir par ilgām pēc mājām un neziņu vai būs vēl kāda iespēja tuvākā laikā satikt sev mīļos cilvēkus. Šī dziesma tika uzrakstīta 2020.gada rudenī, kad Latvijā strauji pieauga Covid saslimstība un spēkā stājās daudz ierobežojumu. Dziesma tapa ļoti ātri, aptuveni stundas laikā. Tā bija kā glābiņš no emociju virpuļa, kas nelika mieru, jo tajā laikā mans vectētiņš bija slimnīcā, un bailes par tuva cilvēka pazaudēšanu iespaidoja mani radīt šādu dziesmas tekstu. “Palikt šeit” ir veltīta visai manai mīļajai ģimenei, it īpaši vecvecākiem, kuri mani audzināja kā savu meitu.

“Palikt šeit” vārdu un mūzikas autore ir pati Madara Eve, savukārt ieraksts tapis sadarbībā ar Antoniju Ozerovu. Jaunā dziedātāja iepriekš izdevusi trīs dziesmas angļu valodā “Feel This Love”, “Tonight”, “This Moment”, divām dziesmām ir pieejami arī mūzikas video YouTube.

Dziesmai pieejams liriku video, kā arī to iespējams noklausīties visās mūzikas straumēšanas platformās.

Madara Eve sākusi dziedāt jau četru gadu vecumā, kad mamma aizveda uz pop grupas “Podziņas” mēģinājumu. Vēlāk apmeklējusi bērnu un jauniešu vokālo studiju “Rasa”. Desmit gadu garumā guvusi pieredzi ar grupas meitenēm uzstājoties gan uz lielām, gan mazām skatuvēm, piedaloties konkursos un arī izrādēs. Dziedātprasmi papildus apguvusi pie vokālās pedagoģes Annijas Oueijan. Solo dziedāšanu sākusi apgūt no 15 gadu vecuma, kad arī tika rakstītas pirmās dziesmas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *