otrdien, 28 maijs, 2024
Jaunākās ziņasNekustamais īpašumsVisas ziņas

Ekspluatācijā nodotas četras jaunas daudzdzīvokļu ēku projekta “Trebū HOME” mājas

Viens no vadošajiem nekustamā īpašuma attīstītājiem “AFI Europe” ir nodevis ekspluatācijā projekta “Trebū HOME” četras jaunas daudzdzīvokļu ēkas ar 175 pilnas apdares dzīvokļiem. Šīs projekta kārtas būvniecības izmaksas pārsniedz 15 miljonus eiro.

“Trebū HOME” ir viens no mūsdienu Latvijas vērienīgākajiem daudzdzīvokļu ēku projektiem, kas Daugavas labajā krastā Pļavniekos veido jaunu apkaimi ar zaļu, sakoptu un mūsdienu pilsētnieku prasībām atbilstošu vidi.

Kopējā šajā kārtā uzcelto “Trebū HOME” jaunbūvju platība sasniedz 14 000 kvadrātmetru, turklāt līdz ar ēku būvniecību veikta vairāk nekā 15 000 kvadrātmetru plašas teritorijas labiekārtošana un apzaļumošana, tostarp izbūvētas ielas, brauktuves un ietves. “Trebū HOME” teritoriju caurvij ozolu aleja, kur tikko noslēgtajā projekta kārtā iestādīti vēl astoņi 4,5 metrus lieli sarkano ozolu dižstādi.

Ilona Striga, “AFI Europe Latvia” vadītāja: “Esam lepni par nepilnu divu gadu laikā paveikto četru jaunu dzīvojamo ēku būvniecību. Mājokļi šodien ir, iespējams, labākā investīcija nākotnē, un pavisam drīz to novērtēs arī “Trebū HOME” 175 dzīvokļu jaunie saimnieki. “Trebū HOME” ir ilgtermiņa projekts – šobrīd tajā apdzīvotas ir jau divas daudzdzīvokļu mājas un drīzumā tiks uzsākta nākamā būvniecības kārta, kurā plānota vēl trīs ēku būvniecība.”

Ilona Striga arī atzīmē, ka projekta galvenais mērķis ir apmierināt Rīgas iedzīvotāju vajadzību pēc jaunām, energoefektīvām mājām ar pārdomātu un funkcionālu dzīvokļu plānojumu. Tāpat būtiski ir izveidot zaļu, sakārtotu un dzīvošanai drošu vidi.

“Esam gandarīti, ka mums bija iespēja piedalīties šajā projektā. Tas bija izaicinošs, jo 21 mēneša laikā tika uzbūvētas četras daudzdzīvokļu ēkas ar kopējo platību virs 14 000 kvadrātmetru. Darbi tika izpildīti ar vislielāko rūpību un atbildību, turklāt papildus tam “Pillar Contractor” veica arī teritorijas inženiertīklu un ceļu izbūvi, kā arī teritorijas labiekārtošanas darbus. Sasniegtais rezultāts vēlreiz apliecina mūsu spēju strādāt kvalitatīvi un neaizmirst par svarīgām detaļām būvniecības procesā,” saka Jānis Lāčaunieks, “Pillar Contractor” valdes priekšsēdētājs.

Četrās jaunajās “Trebū HOME” piecu un sešu stāvu ēkās kopumā ir 175 dzīvokļi ¬- ¬35 kvadrātmetrus lieli studijas tipa dzīvokļi, 40?53 kvadrātmetrus lieli divistabu dzīvokļi, 66?82 kvadrātmetrus lieli trīsistabu dzīvokļi, kā arī 80?88 kvadrātmetrus plaši četru istabu dzīvokļi.

“Trebū HOME” iedzīvotājiem būs iespēja baudīt visas jaunā dzīvojamā kompleksa priekšrocības: A klases energoefektivitāti, bagātīgi apzaļumotu un labiekārtotu teritoriju ar atpūtas zonām – ir ierīkoti plaši apzaļumoti iekšpagalmi ar atpūtas soliņiem, vairāki rotaļu laukumi bērniem un atbilstošas vietas sporta aktivitātēm. Piemājas teritorijā ir arī velonovietnes un virszemes autostāvvietas. Katram dzīvoklim ir plašs balkons vai terase un individuāla noliktavas telpa mājas cokolstāvā.

“Trebū HOME” projekts tapis, sadarbojoties vadošajiem Latvijas arhitektu birojiem “ARHIS ARHITEKTI” un “MARK arhitekti” kopā ar Izraēlas arhitektu biroju “ARC4G”.

Turpmāko desmit gadu laikā “Trebū HOME” projektā tiks uzbūvētas vismaz 25 ēkas ar 1500 dzīvokļiem un komercplatībām, kopumā investējot 150 miljonus eiro. Projekts paredz arī vairāk nekā 10 hektāru plašas apzaļumotas teritorijas attīstību.

Par “AFI Europe”

“AFI Europe” ir viens no globālā “AFI Group” holdinga uzņēmumiem – pieredzējis, starptautiski atzīts nekustamo īpašumu uzņēmums, kas 15 gadu laikā veiksmīgi īstenojis vairāk nekā 40 dažādu projektu.

“AFI Europe” pieredze investīciju piesaistē un nekustamo īpašumu projektu attīstīšanā Centrāleiropas un Austrumeiropas valstīs ļauj ievērot visstingrākos pasaules arhitektūras un būvniecības standartus gan biroja ēku, gan dzīvojamo namu projektos. “AFI Europe” attīstītos augstvērtīgos biroju ēku kompleksus, modernos tirdzniecības centrus, biznesa un loģistikas parkus, kā arī dzīvojamos namus raksturo mūsdienīgs dizains un augstākā celtniecības kvalitāte. Uzņēmuma darbības izcilību apliecina arī iegūtās 17 starptautiskās balvas nekustamo īpašumu jomā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *