pirmdien, 22 jūlijs, 2024
Jaunākās ziņasKriptoVisas ziņas

Endī Čungs no OKEx: kriptovalūtu volatilitāte ievērojami samazināsies institucionālo investoru dēļ

Kripto biržas OKEx operāciju vadītājs Endī Čungs savā nesenajā intervijā runāja par kriptovalūtu derivatīvu tirgus attīstību un kripto biržu darbības regulēšanu.
Pēc viņa teiktā – dažu pēdējo mēnešu laikā kompānijas Bakkt un CME ir ievērojami nostiprinājušas savas pozīcijas kripto industrijā, pateicoties regulējamiem piedāvājumiem institucionālajiem investoriem. Tomēr kripto birža OKEx arī nav atkāpusies, izejot bitkoinu fjūčeru tirgū apmēram pirms diviem gadiem. Kopš tā laika kompānija nenogurstoši veido savu reputāciju kriptoindustrijā – sacīja Čungs.
Runājot par bāzes aktīvu cenu kriptovalūtu derivatīviem, Čungs paziņoja:
“Mēs uzskatām, ka kriptovalūtu derivatīvi var palīdzēt tirgus stabilizācijā, bet kriptovalūtu volatilitāte nepazudīs. Finanšu iestādes ieies kriptovalūtu pasaulē un institucionālie investori ievērojami palīdzēs savaldīt bitkoina volatilitāti”.
Neraugoties uz šo apgalvojumu, Čungs teica, ka volatilitāti var sagaidīt no jebkuras klases aktīviem, kas spēj svārstīties 80% apmērā gadā.
Endī Čungs arī pauda savu viedokli par cīņu starp politiķiem un kripto industriju, paziņojot, ka svarīgākais faktors ir cilvēku uzticēšanās inovācijām. Viņš atzīmēja, ka sākotnēji arī banku sektoram bija daudz problēmu un nenoteiktības.
“Banku pirmie darba gadi arī bija diezgan haotiski. Savulaik arī bankomātu un debetkaršu pieņemšana nebija vienkārša lieta. Finanšu sistēmas un aktīvu nodošana daudzējādā ziņā balstās uz uzticēšanos”.
Pēc Čunga teiktā – laika gaitā kriptovalūtas ekosistēmu regulējums ievērojami uzlabosies un cilvēku uzticēšanās digitālajām valūtām ievērojami pieaugs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *