otrdien, 28 novembris, 2023
Jaunākās ziņasKripto

Iegūstiet simtiem jaunus biznesa kontaktus forumā “Blockchain Life 2020”

Informatīvais avots: Kripto.media

Piektais “Blockchain Life 2020” forums norisināsies Maskavā no 22.līdz 23.aprīlim unikālajā Music Media Dome. Starptautiskais forums katru gadu pulcē vairāk nekā 5000 dalībnieku no 70 valstīm, tas ir viens no lielākajiem pasākumiem blokķēdes tehnoloģijas, kriptovalūtas un un tās ieguves jomā pasaulē.

Iegādājieties biļeti jau tagad par lētāku cenu

Foruma “Blockchain Life 2020” galvenais mērķis ir apvienot profesionāļus. Tādēļ jaunu kontaktu veidošana ir šī foruma pamatelements.

Šī gada foruma “Blockchain Life 2020” apmeklētājiem būs pieejama speciāli izveidota lietojumprogramma “Networking 2.0” jaunu kontaktu veidošanai.

Reģistrējoties katrs dalībnieks varēs izvēlēties savu aktivitāti un pakalpojumus, kādus vēlās saņemt. Pēc tam lietotājs varēs atrast vajadzīgās kontaktpersonas, atlasot to parametrus filtru joslā un sazinoties ar viņiem tieši lietojumprogrammā. Lietojumprogramma “Networking 2.0” tiks laista klajā marta beigās.

Vēl viens no šī pasākuma nozīmīgiem akcentiem ir “Speed networking” – speciāli izveidota zona “ātrai” kontaktu veidošanai, kur ikvienam ir 1 minūte laika, lai ar sevi iepazīstinātu. Dalībnieki pēc kārtas sēžas pie dažādiem galdiem un iepazīst jaunus cilvēkus. Tādējādi katrs dalībnieks vienā stundā var iegūt vairāk nekā 40 noderīgus kontaktus.

Pasākumā piedalīsies: Listing.help, BinanceEl Petro, BitForex, Bitmain, B2Broker, Universa, Deloitte, Buffett’s 10$, TradingView, S7 TechLab, Waves EnterpriseKraken, Poolin, QIWI, MyRig, Gazprom Oil, Mirax Group, Token Metrics, IDEO.one un citas kompānijas.

Iegādājieties biļetes jau tagad par lētāku cenu: https://blockchain-life.com/europe/en/.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *