Interneta lietotāji retāk apmeklē kriptovalūtu biržas

Kriptovalūtu biržu apmeklējumu skaits aprīlī strauji samazinājās, SimilarWeb vērsa uzmanību uz trafika samazināšanos.

Analītiķi atklāja, ka martā tika reģistrēti nedaudz vairāk nekā 111 miljoni apmeklējumu tirdzniecības vietu mājaslapās. Aprīlī šādu resursu apmeklējumu skaits samazinājās līdz 99,9 miljoniem (-10,2%).

Pēc pētnieku domām, visvairāk apmeklētā birža bija Binance. Pagājušajā mēnesī globālā tīmekļa lietotāji šīs platformas vietni apmeklēja nedaudz vairāk kā 23 miljonus reižu.

Coinbase un BitMEX biržas savā starpā sadalīja otro un trešo vietu ar attiecīgi 21,7 miljonu un 8 miljoniem apmeklējumu.

Trīs iepriekšminētās tirdzniecības lapas aprīlī nodrošina līdz 52,9% no visu kriptosfēras platformu trafika. Maijā birža Binance turpina saglabāt līdera pozīcijas, norāda analītiķi.

Marts izrādījās rekordliels kriptovalūtas maiņas vietņu apmeklējumu skaitā. Lietotāju aktivitātes palielināšanos tirdzniecības vietās izraisīja bitkoina un citu digitālo valūtu sabrukums martā.

Paralēli palielinājās jauno lietotāju pieplūdums . Piemēram, tikai Krakenā martā jauno spēlētāju skaits pieauga par 80%. Līdzīgu dinamiku fiksēja arī platformas Luno, OKEx un Bitfinex.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *