otrdien, 28 maijs, 2024
Jaunākās ziņasTechnoloģijas

Jaunākā informācija par Apple CarKey

Informatīvais avots: Kripto.media

Pavisam drīz iPhone un Apple Watch aizstās automašīnas atslēgas.

Vēl pirmajā iOS 13.4 beta versijā, kuras galīgā versija jau ir pieejama lejupielādei visiem lietotājiem, tika minēts par funkciju CarKey – spriežot pēc tās apraksta – jūsu iPhone un Apple Watch var kļūt par auto durvju atslēgu.

Izdevums MacRumors publicējis Twitter lietotāja ar segvārdu DongleBookPro ekrānuzņēmumus, kas apstiprina agrīnās baumas. Noteikti ir zināms: automašīnas elektroniskās atslēgas tiks glabātas lietotnē Wallet, un automašīnas durvis varēs atbloķēt bez papildu apstiprinājuma ar paroli vai Face ID

Tātad – lai atbloķētu durvis, divreiz jānospiež sānu poga un viedtālrunis vai Apple Watch jāpieliek pie automašīnas durvīm, kur atrodas NFC atzīme. “Ekspress režīms” ļauj neizmantot Face ID vai paroli autentifikācijai, kas teorētiski ļaus atbloķēt automašīnu pat ar izlādētu iPhone.

Izmantojot lietotni Wallet, varēs arī atvērt bagāžnieku, ja tāda funkcija automasinai ir iespejama un arī ieslēgt aizdedzi. Spriežot pēc ekrānuzņēmuma, jau drīz jaunā funkcija būs pieejama BMW markas automobiļu īpašniekiem. Nav zināms – kad notiks oficiālā paziņošana un kādas automašīnas atbalstīs Apple CarKey.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *