otrdien, 23 jūlijs, 2024
Jaunākās ziņasTechnoloģijasVisas ziņas

Jaunie Nvidia videokaršu dzesēšanas sistēmas radiatori

Informatīvais avots: Kripto.media

Arvien vairāk faktu norāda, ka nesen internetā redzētās fotogrāfijas patiešām parādīja Nvidia references videokartes GeForce RTX 3080 pirms sērijveida ražošanas.

Saskaņā ar jaunākajiem datiem, Nvidia ir sākusi izmeklēšanu par šo noplūdi, jo pat kompānijas produktu un pārdošanas menedžeris jaunās videokartes it kā esot pirmo reizi redzējis tīmeklī nonākušajos fotoattēlos.

Tagad  ir apskatāms vēl viens foto, kurā, kā šķiet, ir iemūžināti tās pašas dzesēšanas sistēmas radiatori. Un tas viss izskatās tikpat neparasti kā iepriekšējā fotogrāfijā.
Var redzēt, ka kopumā visa sistēma sastāv no četrām radiatora sekcijām ar pilnīgi dažādi vērstām ribām un vismaz četrām ļoti biezām siltuma caurulēm. Var arī pieņemt, ka pamatnē atrodas iztvaikošanas kamera. Tā fonā vairs nerodas īpaši jautājumi par samērā augsto dzesēšanas sistēmas cenu.

Tiesa – nav skaidrs, kāpēc kompānija nolēma izveidot tik neparastu un sarežģītu dzesēšanas sistēmu. Jā, jaunajām kartēm būs daudz sarežģītāki un jaudīgāki GPU, taču pārejai uz septiņu nanometru procesa tehnoloģiju vajadzētu ļaut Nvidia noturēt enerģijas patēriņu ierastajās robežās. Turklāt GeForce karšu pēdējās paaudzes nav izcēlušās ar palielinātu apetīti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *