piektdien, 14 jūnijs, 2024
Jaunākās ziņasMūzikaVisas ziņas

Jaunu singlu “Pagāns” izdevusi unikālā mūziķu apvienība “MUUD”.

Dziesmas ierakstā piedalījās vairāki reperu apvienības “Kreisais Karsts” dalībnieki – Mārtiņš Mednis, Ingus Šusts, Henrijs Mucenieks (arī mūziķis grupā “Līvi”), jaunais, daudzsološais reperis Amanito, kā arī mūziķis Jānis Krūmiņs, kas iepriekš pazīstams ar dalību hiphop projektā “Olas”.

“Mēs to raksturojam kā garīgās pasaules iekšējo atspoguļojumu – tēmu, par kuru daudzi ir piemirsuši runāt. Par mūsu dziļo saikni ar dabu, zemi un tās garu. Par tradīcijām un pagānismu. Par karmisko pārdzimšanu un tās ceļu tehnoloģiju laikmetā. Dziesma ir par to, kāda ir mūsu tauta un kas šajā pasaulē esam mēs,” norāda Mārtiņš Mednis, MUUD mākslinieks.

Muzikālo pavadījumu sacerējis latviešu bītmeikeris “Ethnoh”. Šis ir pirmais singls no apvienības gaidāmā mini-albuma “V”. Jaunais singls tapis Kreisā Krasta studijā, kur arī tapusi dziesmas pēcapstrāde. Tam radīts arī videoklips, kuru iemūžinājis un režisējis Toms Rings.

“MUUD nekorolē ar standarta hiphopu, pie kā jau visi pieraduši. Tas ir kas vairāk par mūziku. Tas ir kas vairāk par mākslu. MUUD ir ieņēmis kursu celt latiņu un izkāpt no komerciālā spiediena mūsdienu mūzikā gan radio, gan straumēšanas servisos,” norāda Rūdolfs Grīns, MUUD menedžeris.

Jaunais singls noklausāms lielākajos mūzikas straumēšanas servisos un dzirdams labākajās Latvijas radiostacijās.

One thought on “Jaunu singlu “Pagāns” izdevusi unikālā mūziķu apvienība “MUUD”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *