otrdien, 28 novembris, 2023
Jaunākās ziņasMainingsVisas ziņas

Kā šodien maineriem izdzīvot

Ziņu resurss 8btc organizēja pasākumu Chainge, kas veltīts blockchain tehnoloģijai. Tā gaitā BTC.Top ģenerāldirektors un Ķīnā ietekmīga persona Czjans Čžo ieteica maineriem šajā lāču tirgū uzkrāt monētas.  Pēc tirgus kapitalizācijas lielākā kriptovalūta pasaulē pārcieš strauju kritumu kopš novembra vidus – ņemot vērā kripto tirgus masveida izpārdošanas. 8. decembrī monēta atjaunoja savu gada minimumu, sasniedzot cenu 3295 dolāru apmērā.

Pēc Čžo teiktā – Ķīnas maineriem vajadzētu noslēgt kontraktus ar komunālajām un pakalpojumu organizācijām uz pusgadu, nevis uz visu gadu. Tas saistīts ar to, ka Ķīnas hidroelektrostacijas plāno kārtējo cenu palielināšanu sakarā ar ieilgušo sausuma sezonu. Kad pēc pusgada iestāsies jauna lietus sezona – maininga fermu jaudas pieaugs, taču tikmēr vairums maineru savu darbību apturēs. Savukārt jaudu pārpalikums izraisīs elektroenerģijas izmaksu palētināšanos.

Meklējiet šahtas ārvalstīs

Daudzās valstīs ir pārsteidzoši zemas elektroenerģijas izmaksas. Tas paver iespējas izveidot kopīgas maininga fermas. Tomēr jāņem vērā dažas īpatnības. Piemēram – Irānā elektroenerģija izmaksā 0,004 dolārus par kilovatstundu, bet tostarp ekonomiskā un politiskā situācija valstī ir sasprindzināta. Lai nivelētu riskus – var pārsūtīt turp vecas iekārtas, ar kādām mūsu valstī vairs nav ienesīgi mainot.

Jauna programmatūra un elastīgs mainings?

Šobrīd BTC.Top tiek uzskatīts par lieluma ziņā pasaulē lielāko maininga pūlu, kas drīzumā grasās laist klajā jaunu Antminter un Avalon paredzētu programmatūru. Tā ļaus pārslēgties starp 3 energopatēriņa režīmiem: zemu patēriņu, sabalansētu darbību bez pārkaršanas un režīmu ar liela ātruma attīstīšanu. Tas ir lielisks solis, kas ļaus maineriem regulēt izmaksas lāču tirgus apstākļos.

Šajā posmā maineriem būtu tālredzīgi nodrošināties ar mūžīgajiem kontraktiem Bitmex. Bet svarīgi ir ņemt vērā iespējamību, ka bull run sāksies tikai pēc atlīdzības samazināšanas uz pusi 2020. gadā.

Čžo arī brīdināja mainerus par uzkrāto bitkoinu nodošanu citu kompāniju pārvaldībā.

Vienmēr pastāv risks, ka mazās kompānijas pazudīs kopā ar jūsu naudu. No otras puses – lielie spēlētāji potenciāli var sagraut tirgu, izmantojot jūsu ietaupījumus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *