otrdien, 23 jūlijs, 2024
Jaunākās ziņasTechnoloģijasVisas ziņas

Kā uzbūvēts salokāmā viedtālruņa Galaxy Z Fold2 šarnīrmehānisms

Par tā izstrādi stāsta Samsung speciālisti

Kā zināms, mēneša sākumā tika prezentēts salokāmais viedtālrunis Samsung Galaxy Z Fold2 ar elastīgu ekrānu. Viens no interesantākajiem šīs ierīces konstrukcijas elementiem ir slēptais šarnīrs ar divizciļņu mehānismu CAM, kas ļauj vienmērīgi salocīt ierīci un fiksēt to vairākās pozīcijās. Turklāt mehānisms netraucē viedtālruņa lakoniskajam dizainam. Nesen ražotājs publicēja video, kurā Samsung speciālisti pastāstīja – kā tika izveidots salokāmā viedtālruņa Galaxy Z Fold2 šarnīrmehānisms.

Šarnīrs ir modelim Galaxy Z Flip radītās konstrukcijas attīstība. Tā kā Z Fold2 korpuss ir lielāks, tad izstrādātāji ieguva lielāku brīvību un viņi izprojektēja optimālu konfigurāciju – pie tā nonākot ar desmitiem prototipu palīdzību. Galīgais variants sastāv no vairāk nekā 60 detaļām.

Principā mehānisms sastāv no divām daļām ar izvirzījumiem un plakanu virsmu starp tām. Kad aparāts tiek salocīts un atlocīts, tad saskaras izvirzījumu slīpās virsmas, un kad tas ir atlocīts – plakanās virsmas. Citiem vārdiem sakot – viedtālruni vajadzīgajā pozīcijā notur ne tikai magnēti, bet arī šarnīra struktūra.

Spraugas šarnīra kreisajā un labajā pusē, kas nepieciešamas, lai ierīci varētu salocīt un atlocīt, ir aizklātas ar mikro slotiņām ar elastīgiem sariņiem. Tās novērš putekļu un gružu iekļūšanu ierīcē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *