otrdien, 28 maijs, 2024
Jaunākās ziņasKriptoVisas ziņas

Kāds būs bitkoina lielākais sasniegums?

Šobrīd ir daudz runu par un ap bitkoiknu. Tie ir ieguvuši zināmu atpazīstamību, bieži vien tiem liekot medijos izskatīties no spožākās puses, apvīti ar cerībām un sapņiem. Ja bitkoini negūs panākumus, mēs būsim apbēdināti, savukārt, ja tie būs populāri un izdevīgi, būs liels prieks par to. Līdz ar to pašlaik ir nozīmīgs jautājums – kāds būs bitkoina lielākais sasniegums?
Kurā brīdī bitkoins iegūs Oskara balvas slavu? Par ko šī Oskara balva tiks pasniegta un kad tas varētu notikt? Visbūtiskākais, protams, ir bitkoinu plaša mēroga pieņemšana. Piemēram, ja bitkoina vērtība sasniegtu $100,000.00 un to masveidā pieņemtu kā maksāšanas līdzekli, tas būtu liels sasniegums. Tāpat vislielākais bitkoina panākums būtu iespēja ikdienā iegādāties par tiem ēdienu vai jaunu ierīci Amazon veikalā.

Bitkoins, kā maksāšanas līdzeklis varētu būt nozīmīgs virzībā uz decentralizētu un ekodraudzīgu sabiedrību. Ja bitkoini kļūtu par galveno maksāšanas līdzekli, nebūtu nepieciešama fiat valūta un bankas. Līdz ar to, ja bitkoins gūtu pāsvaru pār fiat valūtu, mēs iegūtu lielāku brīvību.
Tāpēc visbūtiskais jautājums ir – kad tas varētu notikt? Lai bitkoins tiktu lielā mērogā pieņemti, sākumā būtu jādomā par atbilstošu regulējumu. Valdības lielākoties iestājas pret bitkoinu (visdrīzāk tas ir liels izaicinājums un šķērslis šo institūciju pozīcijai), tāpēc ir nozīmīgi, lai valdības atbalstītu regulējuma nodrošināšanu bitkoinu. Sākotnēji šī birokrātija neizklausās nemaz tik labi, taču pēc būtības regulējums ir ļoti nozīmīgs. Ja tiks nodrošināts atbilstošs regulējums bitkoinam, tas būs liels solis virzībā uz tā masveida pieņemšanu visā pasaulē. Kad tas notiks, bitkoina popularitāte pieaugs un tas tiks pieņemts kā drošs maksāšanas līdzeklis. Tādējādi bankas zaudēs savu nozīmi un cilvēkiem vairs nebūs vajadzīga fiat valūta. Iespējams, ka šobrīd tas izskatās vairāk pēc sapņa, taču tāds ir bitkoina ieviešanas mērķis un viena no mūsu sabiedrības nākotnes perspektīvām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *