otrdien, 28 maijs, 2024
Jaunākās ziņasKriptoVisas ziņas

Kāpēc Neo platformas nOS risinājums ir tik unikāls?

Kopumā kriptovalūtas ekosistēmai ir būtiska attīstība. Kas attiecas uz NEO projektu, ir redzams, ka šī platforma attīstās pareizā virzienā. Projekta komanda ir izveidojusi jaunu virtuālās operētājsistēmas risinājumu – nOS piekļuvei decentralizētajam internetam, kam šobrīd ir pievērsta liela uzmanība.


nOS koncepta būtība
nOS ir virtuāla operētājsistēma decentralizētam internetam. Projekta komanda uzskata, ka tas būs ļoti izdevīgs risinājums, jo nākotnē tas kalpos dažādiem nolūkiem, kā arī būs ļoti nozīmīga nodrošinātā pieeja decentralizētajam internetam.


Ko sola jaunais risinājums?
Pastāv dažādi aspekti attiecībā uz nOS risinājumu, kuriem ir nepieciešams pievērst uzmanību. Pirmkārt, tas nodrošinās piekļuvi atvērtajam internetam. Šim nolūkam platformā tiks iestrādāts atvērtā interneta pārlūks un izveidots “nos://” protokols, kas atbalstīs decentralizētās lietojumprogrammas.


Otrkārt, nOS lietotājam nodrošinās draudzīgu decentralizēto lietojumprogrammu vārteju. Kā tas ir zināms, raugoties uz citiem projektiem, piekļuve platformu lietojumprogrammām bez ērtas saskarnes ir samērā sarežģīta, savukārt nOS risinājumam tā vairs nebūs problēma, kas ir samērā pozitīvs rādītājs NEO decentralizēto lietojumprogrammu ekosistēmai.


Kā jau saprotams, nOS nebūtu pilnīgs risinājums bez digitālā maka un valūtas apmaiņas iespējas. Šī ekosistēma piedāvās abas iespējas – digitālā maka risinājums ļaus nosūtīt un saņemt kriptovalūtu ļoti ērtā veidā, savukārt NEX nodrošinās lietotājiem iespēju tirgot kriptovalūtu un citus digitālās naudas līdzekļus.


Projekta nākotnes plāni
Kā vienmēr inovatīvām idejām ir nepieciešams zināms laiks attīstībai. Kas attiecās uz nOS risinājuma attīstību, ir vēl veicami dažādi darbi – projekta komanda plāno izveidot decentralizētu failu sistēmu un integrēt viedo līgumu tehnoloģiju. Protams, jaunajai tehnoloģijai ir dažādi stūrakmeņi, kā arī pilnīgi jauna nOS protokola integrēšana var būt liels izaicinājums.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *