otrdien, 28 maijs, 2024
Jaunākās ziņasKriptoVisas ziņas

Kas ir AXE?

Jaunas kriptovalūtas un tokeni tirgū ienāk ļoti bieži. Daudzkārt šiem jaunajiem projektiem nav nozīmes pievērst īpašu uzmanību. Savukārt AXE krietni atšķiras no tiem. Šo jauno kriptovalūtu ir izveidojis viens no pirmajiem bitkoinu izstrādātājiem Martti Malmi.

Par AXE projektu

Ne vienmēr jauns kriptovalūtas izstrādes projekts ir veiksmīgs, taču ir vērts pievērst uzmanību dažiem projektiem, kuri ienāk tirgū. Tas it īpaši attiecas uz projektu, kuru ir izveidojis viens no pirmajiem bitkoinu izstrādātājiem Martti Malmi. Viņa šī brīža mērķis ir apvienot tiešsaistes sistēmu ar decentralizēto datubāzes sistēmu, un šajā procesā decentralizēt globālo tīmekli.

Kā darbojas projekta ideja?

Šī projekta stāsts ir diezgan interesants. Malmi sākotnēji pameta bitkoinu izstrādes projektu, jo vēlējās iet jaunu ceļu. Vienmēr ir iespējams atrast simtiem cilvēku, kuri ir ieinteresēti turpināt koda attīstību, kas ļauj projekta izstrādātājiem pieņemt citus izaicinājumus un izmēģināt kaut ko jaunu. Identifi izstrāde bija pirmais solis ceļā uz jauna, decentralizēta globālā tīmekļa izveidi. Tas galu galā palīdzēja radīt šo jauno tokenu.

Jaunās valūtas izstrādātājiem būs jāatrisina viena potenciāla problēma, kuru cilvēki diez vai pamanītu. Proti, valsts institūcija var ievietot melnajā sarakstā bitkoinu ieguvēju IP adreses, turklāt interneta pakalpojumu sniedzēji un interneta maģistrāles nodrošinātāji var samazināt interneta datplūsmu. AXE projekta mērķis ir atrisināt šo problēmu. Tāpat projekta mērķis ir rosināt platformas lietotājus uzglabāt tīklā datus, kas attiecas uz visiem šīs tehnoloģijas lietotājiem.

AXE būs arī maksājuma metode, kas palīdzēs pārsūtīt šifrētos datus no servera uz serveri. Tas nozīmē, ka neviens serveris pastāvīgi neuzglabās vienus un tos pašus datus, kas ir vēl viens solis tuvāk decentralizācijai. Neviens no šiem serveriem, kas pārsūtīs datus, nevarēs nolasīt esošo informāciju, tāpēc nepastāvēs bažas par datu konfidencialitāti.

Projekta komandas nākotnes plāni

Šobrīd ir vēl jāpilnveido AXE projektu un ir veicams vēl liels darbs saistībā ar šīs valūtas, kas ir daļa no ERA ekosistēmas, laišanu tirgū. Projektam ir liels potenciāls, jo tā mērķis ir pievērst uzmanību mērogojamībai un decentralizētas valūtas formas izstrādei. Ir jāpiebilst, ka informācija netiks uzglabāta blokķēdē, jo kā apgalvo Malmi, šīs tehnoloģijas nozīme ir krietni vien pārspīlēta.

Projekta AXE mājaslapa

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *