trešdien, 27 septembris, 2023
Jaunākās ziņasKriptoVisas ziņas

Kas ir BancorX?

Likviditātei ir integrāla loma kriptovalūtas pasaulē. Ir pierādījies, ka jebkuras problēmas risināšana šajā sakarā ir diezgan sarežģīta.  BancorX ir Bancor likviditātes tīkls un šis projekts šobrīd atrodas EOS testa tīklā.

BancorX koncepts

Arvien lielākas likviditātes nodrošinājums kriptovalūtām un tokeniem ir vienmēr bijusi laba zīme. EOS galvenā tīkla izvēle ir kopumā ļoti ievērojams lēmums un nozīmīgs arī BancorX projekta komandai. Viens no galvenajiem BancorX aspektiem ir tā starpķēžu risinājums, kas nodrošina likviditāti visā tokenu ekonomikā.

Kā projekta ideja darbojas?

BancorX galvenais mērķis ir piedāvāt dzīvotspējīgus risinājumus ikvienam projektam tokenu ekonomikā. BancorX tokeniem būs iegults pārveidotājs, kas tos pārvērtīs Viedajos Tokenos. Šos Viedos Tokenus varēs vienmēr tiešā veidā pirkt un pārdot, izmantojot attiecīgos viedos līgumus. Ir paredzēts, ka tuvākajā laikā tiks izdoti vairāk nekā 100 tokeni, kas nozīmē, ka būs daudz iespēju izpētīt BancorX projekta darbību.

Ņemot vērā to, ka BancorX projekts fokusējas uz starpķēžu risinājumiem, šī projekta nākotne ir ļoti cerīga. Tieši šis aspekts liek Bancor atšķirties no citiem projektiem, jo tā mērķis ir atvieglot sadarbību tokenu ekonomikā, aptverot visu centralizācijas potenciālu. Iespēja jebkuru tokenu konvertēt tīklā pret citu atbalstīto tokenu veicinās ekosistēmas attīstību.

Vēl viens nozīmīgs BancorX aspekts ir tā fokusēšanās uz drošības jautājumiem. Ar efektīvu atlīdzību programmu projekta komanda nodrošinās samaksu drošības pētniekiem, kuri pētīs projekta tīkla drošību.

Projekta komandas nākotnes plāni

Pašlaik nav zināms, cik ilgi BancorX atradīsies EOS testa tīklā. Viens no galvenajiem uzdevumiem ir nodrošināt projekta veiksmīgu darbību un drošību.  Projekta ietvaros tiks izdoti jauni tokeni un attīstīts likviditātes tīkls, kas nozīmē, ka Bancor un BancorX ir labas nākotnes prognozes.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *