otrdien, 28 maijs, 2024
TechnoloģijasVisas ziņas

Kompānija “Visa” mainīs POS maksu tirgotājiem, lai pielāgotos jaunām biznesa kategorijām

Maksājumu karšu kompānija “Visa” savas tirdzniecības sistēmas atjaunināšanas ietvaros plāno mainīt komisijas maksas likmes Amerikas Savienotajās Valstīs esošajiem tirgotājiem.

Šo savu ieceri kompānija “Visa”  ir atklājusi īpašā dokumentā, kas tika nosūtīts bankām, paziņojot par savas sistēmas atjaunināšanu, kas ir plānota aprīlī un oktobrī, kā 4. februārī ziņoja ziņu avots “Bloomberg”. Ar šo soli maksājumu karšu gigants centīsies piespiest tirgotājus pārtraukt čeku izmantošanu un ieviest jaunu maksājumu struktūru.

Kas būs sagaidāms?

Tiek ziņots, ka kompānija “Visa” plāno ieviest augstākas likmes darījumiem e-komercijas platformās un zemākas likmes dažām pakalpojumu kategorijām, piemēram, nekustamajam īpašumam, veselības aprūpei un izglītībai. Tādējādi esošie “Visa” maksājumu karšu īpašnieki maksās par 9 centiem vairāk par 100 ASV dolāru darījumu un premium Visa karšu īpašnieki maksās par 10 centiem vairāk salīdzinājumā ar pašreizējām likmēm.

Tajā pašā laikā premium karšu īpašniekiem būs par 33% mazāka maiņas maksa 50 ASV dolāru darījumiem tādām kategorijām kā lielveikali. Tiek ziņots, ka kompānijas “Visa” dokumentā ir norādīts sekojošais:

“Pēdējo 10 gadu laikā darījumu struktūra ASV ir bijusi gandrīz nemainīga. Ņemot vērā jaunāko pārskatu, kompānija “Visa” plāno pielāgot jaunu noklusējuma darījumu likmju struktūru, lai optimizētu pašreizējo “Visa” produktu vērtību. ”

Kompānijas “Visa” interese par finanšu tehnoloģijas nozari

Tā kā globālā finanšu un maksājumu ainava ir dramatiski mainījusies kopš digitālo valūtu jomas attīstības, tādas lielas maksājumu kompānijas kā “Visa” iesaistīšanās finanšu un tehnoloģijas nozarē ir nozīmīgs izaicinājums. Jāatzīmē, ka pēdējos mēnešos kompānija “Visa” ir veikusi vairākus ar kriptovalūtu un ar finanšu tehnoloģiju saistītus ieguldījumus.

Janvāra vidū kompānija iegādājās finanšu tehnoloģijas firmu “Plaid” par 5,3 miljardiem ASV dolāriem. Firmas “Plaid” produkti, kā tiek ziņots, ļauj ērti dalīties ar finanšu informāciju tūkstošiem lietotnes īpašniekiem, tāpat firma arī apkalpo kriptovalūtas maku “Abra”, un birža “Coinbase” izmanto šīs firmas pakalpojumus, lai iegūtu klientu bankas informāciju.

Tajā pašā mēnesī kompānija “Visa” piedalījās 80 miljonu dolāru lielā finansēšanas kārtā pārrobežu maksājumu platformai “Currencycloud”, kas plāno integrēties lielākajās programmatūras platformās un sākt atbalstīt alternatīvas maksājuma metodes.

Pagājušā gada decembrī birža “Binance” sāka ļaut lietotājiem iegādāties kriptovalūtu, izmantojot “Visa” kredītkartes un debetkartes, kas ir izdotas Eiropas Ekonomikas zonā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *