sestdien, 9 decembris, 2023
Jaunākās ziņasKriptoVisas ziņas

Krāpnieki pārdod viltotus Trezor One. Kā atšķirt viltojumu no oriģināla?

Trezor oficiālajā blogā jauns ieraksts tiek veltīts viltojumiem. Kā raksta darbinieki – kompānijas darbības gadu laikā viņu rokās ir nonākušas viltotas ierīces un līdzīgi analogi. Bet nesen noticis kas pārsteidzošs – ideāli precīza Trezor One kopija. Citiem vārdiem sakot – viltots Trezor, kuru izgatavojis nezināms pārdevējs. Šoreiz viltojumu gandrīz nav iespējams atšķirt no oriģināla, bet pieturas punkti tomēr ir.

Kā pārbaudīt Trezor autentiskumu?

Hologramma oriģinālajam Trezor One (augšpusē), salīdzinot ar viltotās ierīces hologrammu (apakšā). Avots: blog.trezor.io

Hologramma ir ļoti līdzīga oriģinālajai uz vecajiem iepakojumiem (izmaiņu hronika). Ja jūs esat iegādājies ierīci Trezor oficiālajā veikalā vai pie kāda no autorizētiem pārdevējiem 2016. un 2017. gadā, tad jums, visticamāk, nav par ko uztraukties, un jūsu ierīce ir autentiska.

Viltotā Trezor (pa kreisi) iepakojums, salīdzinot ar oriģinālā maka iepakojumu (pa labi). Avots: blog.trezor.io

Tāpat kā gadījumā ar pārējiem viltojumiem – viltoto Trezor One pārdod ar būtisku atlaidi. Tam vien jau būtu jārada šaubas.

Atcerieties, ka galvenā problēma nav tik lielā mērā nezināms ražotājs, cik jūsu kripto aktīvu drošība. Diezin vai šīs ierīces var saukt par drošām. Tām nevajadzētu uzticēt savu naudu. Šis ražotājs jau ir jūs piemānījis, mēģinot savu preci pārdot kā svešu. Kas zina, ko vēl var sagaidīt.

Vietnē Trezor arī lūdz visiem lietotājiem ziņot par viltojumu atrašanu. Ja pēc iegādes rodas aizdomas – nekādā gadījumā nelietojiet jauno ierīci un uzreiz ziņojiet par situāciju Trezor atbalsta dienestam.

Kā iegādāties īstu  Trezor One

Visvienkāršākais veids, kā nopirkt īstu Trezor One – pirkt to Trezor oficiālajā veikalā. Starp citām iespējām – oficiālais veikals Amazon vai oficiālie izplatītāji.

Trezor neiesakām iegādāties eBay, Taobao, AliExpress vai pie nezināmiem pārdevējiem Amazon. Vairāk informācijas par Trezor One un Trezor Model T drošības elementiem var atrast kompānijas oficiālajā mājas lapā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *