otrdien, 28 maijs, 2024
Jaunākās ziņasTechnoloģijasVisas ziņas

LG OLED televizori un Xbox Series X sniedz nākamās paaudzes videospēļu konsoļu baudījumu

Informatīvais avots: Kripto.media

Ar pirmšķirīgu attēlu, skaņu un jaunākajām videospēļu tehnoloģijām LG un Xbox piepil-da videospēļu spēlētāju sapņus

LG Electronics (LG) un Xbox uzsākuši ekskluzīvu mārketinga partnerību, lai lielākajos tirgos Eiropā, Āfrikā, Tuvajos Austrumos, kā arī Āzijas un Klusā okeāna reģionā izceltu plaši gaidītās videospēļu konsoles Xbox Series X un LG OLED televizoru fenomenālo videospēļu spēlēšanas pieredzi. LG OLED televizori kļūst par oficiālo Microsoft jaunās konsoles partneri ar īpašiem pasākumiem šo reģionu mazumtirdzniecības vietās, lai snieg-tu patērētājiem iespēju pašiem izbaudīt neizmērojamo prieku, ko sniedz videospēļu spē-lēšana, izmantojot LG 2020. gada OLED televizoru modeļus un Xbox jaunāko konsoli.

LG modernākā televizora un Xbox līdz šim jaudīgākās konsoles apvienojums ļauj gan klasiskās izklaides cienītājiem, gan nopietniem videospēļu spēlētājiem jau šodien baudīt nākamās paaudzes videospēļu spēlēšanu. Ar tādām tehnoloģijām, kas nodrošina ārkārtīgi ātru reakcijas laiku, zemu ievades aizturi un atbalstu jaunākajām HDMI specifikācijām, tostarp mainīgu atsvaidzes intensitāti (VRR), automātiski zemu latentuma režīmu (ALLM) un uzlabotu audio atgriešanās kanālu (eARC), videospēles ne tikai izskatās un skan labāk, bet ir arī krietni pielāgojamākas citām ierīcēm. Ar četriem portiem, kas gatavi atbalstīt šīs tehnoloģijas, LG OLED televizori piedāvā visas priekšrocības, ko sniedz vienlaicīgi savienojumi ar vairākām iekārtām, sākot ar konsolēm un beidzot ar personīga-jiem datoriem.

Abu šo ierīču apvienotā progresīvā apstrādes jauda ļauj spēlētājiem baudīt 4K videospē-ļu spēlēšanu līdz pat 120 kadriem sekundē, lai spētu izmantot jaunākos reāllaika staru izsekošanas grafikas tehnoloģijas sasniegumus. LG 2020. gada OLED televizori ir pirmie, kas atbalsta jauno HGiG profilu, un kā vieni no HDR Gaming Interest Group dibinātājiem, LG un Microsoft ir pārliecināti, ka jaunākās HDR spēles būs tieši tādas kā izstrādātāji tās paredzējuši.

Pateicoties pašizgaismojošu pikseļu tehnoloģijai, LG OLED televizori lepojas ar pirmšķi-rīgu attēla kvalitāti, izteiksmīgām, dabiskām krāsām un bezgalīgu kontrastu. Un kā pirmais televizors un pirmā videospēļu konsole, kas atbalsta Dolby Vision un Dolby At-mos, LG OLED televizori un Xbox Series X ļaus spēlētājiem vēl vairāk iegrimt ekrānā notiekošajā darbībā ar dinamiskiem attēliem un skaņu.2

Ņemot vērā to, ka videospēļu izraisītais acu nogurums ir aktuāla problēma, visiem LG 2020. gada televizoru modeļiem ir OLED paneļi, kuriem TÜV Rheinland piešķīrusi Eye Comfort Display sertifikātu, tiem atbilstot ikvienam no starptautiskās laboratorijas augstajiem kritērijiem. Šis sertifikāts apstiprina, ka televizori nerada ņirboņu, rada mini-mālu zilo gaismu un sniedz plašu krāsu gammu, kā arī pirmšķirīgu HDR veiktspēju un nemainīgu attēla kvalitāti no plata leņķa. Savukārt Underwriters Laboratories (UL) ap-stiprinājums norāda, ka netiek nodarīts fotobioloģiskais kaitējums.

1 Xbox Series X atbalsta Dolby Atmos tirdzniecības nonākšanas brīdī, bet drīzumā sekos atbalsts Dolby Vision

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *