piektdien, 14 jūnijs, 2024
Jaunākās ziņasTechnoloģijas

Lielbritānijas Nodokļu dienests piedāvā līgumu par tehnoloģiju, lai apkarotu nodokļu nemaksāšanu

Lielbritānijas nodokļu dienests aicina uzņēmējus piedāvāt tehnoloģiju rīku, kas palīdzētu dienestam apkarot kripto noziedzniekus.

Ko aģentūra vēlas

Tehnoloģijai, kuru Viņas Majestātes Nodokļu dienests un Muita (HMRC)  atklātā līguma konkursā 100 000 sterliņu mārciņu vērtībā, vajadzētu apkopot informāciju, izmantojot analīzi un tas viņiem palīdzēs sasaistīt kriptodarījumus ar to patiesajiem labuma guvējiem.

Pretstatā esošajiem bezmaksas tiešsaistes rīkiem un analīzei kā ziņots, uzskata, ka šāds produkts palīdzētu aģentūrai apgaismot neredzamās zonas, kas šobrīd ļauj nodarīt noziedzīgas darbības.

HMRC vēlas izsekot un analizēt vismaz lielās monētas un ideālā gadījumā privātuma marķierus Monero, Zcash un Dash – kuras regulatoriem ir ļoti grūti izsekot.

Kibernoziegumi attīstās

Kibernoziedzības komanda tika izveidota, lai pasargātu Lielbritānijas nodokļu ieņēmumus no krāpniecības mēģinājumiem. Konkrēti, HMRC atmaksas sistēma ir neaizsargāta pret sarežģītu un gudru hakeru rīcību. Ļaunprātīga programmatūra (ļaunprogrammatūra) un izplatīts pakalpojumu atteikums ir galvenās problēmas Arī pikšķerēšana ir ievērojama un ir mainījusies.

Informatīvais atbalsts: Kripto.media

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *