otrdien, 23 jūlijs, 2024
Jaunākās ziņasMainingsVisas ziņas

Mākoņu maininga pieprasījums pieaug. Kāpēc tā sanāk?

Dažiem maineriem kriptovalūtu kritums nav šķērslis – viņi joprojām iegulda naudu digitālo aktīvu ieguvē. Nesen britu kompānija Argo Blockchain sniedza pārskatu par savu mākoņu maininga tarifu paku pārdošanas apjomu palielināšanos 146 procentu apmērā. Serviss kļuvis ļoti populārs pēdējos divos mēnešos.
Pateicoties tam, kompānija varēja izpildīt savus pārdošanas plānus līdz pat 2019. gada janvārim. Šobrīd Argo analītiķi prognozē 6,2 miljonu dolāru peļņu 2018. gadā. Atgādinām – kompānijas akciju listinga laikā Londonas fondu biržā šis rādītājs bija tikai 260 tūkstoši dolāru.

Argo līdzdibinātājs Maiks Edvards palielījies, ka nesenais kripto tirgus kritums gandrīz nav ietekmējis firmas peļņas pieaugumu. Vēl septembrī kompānija paplašināja savus resursus, lai pieņemtu septiņas reizes vairāk klientu. Kā tas arī tika prognozēts – mākoņu maininga pieprasījums stipri pieauga rudens beigās.
Kompānijas tarifu plānu pieprasījums joprojām pārsniedz piedāvājumu, taču mēs pārliecinoši raugāmies nākotnē.
Brokeru nama Miraband Securities galvenais analītiķis Alans Hovards neredz priekšnosacījumus tam, ka nākotnē Argo ieņēmumi varētu samazināties.
Ilgtermiņa perspektīvā kompānijai ir visas izredzes izveidot globālu mākoņu maininga servisu. Tagad Argo jau ir pietiekami daudz lētas elektroenerģijas avotu par 3-4 centiem par vienu kilovatu, lai nodrošinātu vairāk nekā 150 000 tarifu plānus no saviem Kanādas datu centriem.
Bitkoina ieguves sarežģītības samazināšanās arī nāk par labu Argo vadībai. Firma var mainot vairāk kriptovalūtas, turklāt finansējot vairāk jaudu saviem klientiem. Starp citu – pēdējie ir pilnībā pārliecināti par kompānijas nākotni – jo to nepārtraukti kontrolē finanšu regulatori. Un tie savukārt nepieļaus krāpšanu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *