otrdien, 28 maijs, 2024
Jaunākās ziņasKriptoVisas ziņas

Maksājumu platforma “Cryptopay” piedāvā pārskaitījumu veikšanu Lielbritānijas mārciņās

Kriptomaksājumu pakalpojumu sniedzējs “Cryptopay” tagad piedāvā veikt pārskaitījumus Lielbritānijas sterliņu mārciņās (GBP), izmantojot ātrāku maksājumu shēmu.

Uzņēmums paziņoja par šiem jaunumiem presei 9. oktobrī, norādot, ka maksājumu platformas lietotāji Apvienotajā Karalistē tagad var papildināt savus kontus un izņemt līdzekļus sterliņu mārciņās bez konvertācijas maksu eiro. Ziņu izlaidumā sīkāk paskaidrots:

“Pēc sava konta aktivizēšanas lietotāji saņems kodu un konta numuru, kas nozīmē, ka pārskaitījumos būs norādīts konta īpašnieka vārds, nevis uzņēmums “Cryptopay”. Tas ir īpaši svarīgi, jo dažas bankas var bloķēt ar kriptovalūtu saistītus darījumus, kā rezultātā tiek traucēts pārskaitījuma process un nav iespējams izņemt naudu. ”

Uzņēmums piedāvā jaunus pakalpojumus un paplašinās

Pašlaik uzņēmums strādā pie Eiropas karšu programmas, un jau ir sācis priekšapmaksas karšu izdošanu Krievijā. Līdz 2019. gada beigām “Cryptopay” plāno piedāvāt virkni citu jaunu pakalpojumu, piemēram, ERC-20 tokenu maku un tokenu apmaiņu, bitkoinu (BTC) starpniecības darījumu veikšanu un bitkoinu bankas kontus.

Pagājušā gada janvārī tika ziņots, ka Visa ir pārtraukusi sadarbību ar debetkaršu pakalpojumu sniedzēju “WaveCrest”, ietekmējot arī kriptovalūtu karšu produktus, ko nodrošina “Cryptopay”, “Bitwala”, “Wirex” un citi. Tika uzskatīts, ka uzņēmums nav ieinteresēts kriptopakalpojumu nodrošināšanā, taču vēlāk atklājās, ka iemesls ir ‘WaveCrest” Visa politikas neievērošana.

Jaunās kriptomaksājumu kompānijas turpina gūt atzinību

Finanšu mērogošanas tīkls “OmiseGo” ir noslēdzis sadarbību ar kompāniju “Hydro Labs”. Kompāniju sadarbības mērķis ir pilnveidot “Hydro Pay” veiktos Ethereum darījumus.

Mobilo maksājumu pakalpojuma sniedzējs “Samsung Pay” paziņoja par partnerību ar maksājumu platformām “Finablr” un “RippleNet”, lai nodrošinātu pārrobežu maksājumu funkciju “Money Transfer” lietojumprogrammas lietotājiem. Tiek ziņots, ka Amerikas Savienotajās Valstīs esošie “Samsung Pay” klienti var izmantot savas debetkartes vai kredītkartes, lai nosūtītu naudu, izmantojot “Samsung Pay” nodrošināto pakalpojumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *