otrdien, 23 jūlijs, 2024
Jaunākās ziņasNekustamais īpašumsVisas ziņas

“Merks” uzsāk projekta “Merks Mežpilsēta” būvniecību un dzīvokļu rezervēšanu

Būvkompānija “Merks” ir uzsākusi jauna dzīvojamā projekta “Merks Mežpilsēta” būvniecību un dzīvokļu rezervēšanu Rīgā, Hipokrāta ielā 24. Projekta pirmās kārtas ietvaros tiks uzbūvētas 3 piecstāvu ēkas ar 117 dzīvokļiem. Ēkas plānots pabeigt līdz 2021.gada beigām.

“Merks Mežpilsēta” atradīsies vienā no zaļākajām Rīgas apkaimēm – Mežciemā, kas ir iecienīta dzīves vieta jaunajām ģimenēm. Zemes gabals ir unikālā vietā starp Dreiliņupīti, ko plānots sakopt, un mežu, kur iespējams pastaigāties. Projekta trīs energoefektīvajās ēkās būs pieejami 2 līdz 3 istabu dzīvokļi ar dzīvojamo platību 35-70 m2. Dzīvokļu cena plānota 1750-1950 EUR/m2.

“Šis dzīvojamais projekts būs mūsu pirmais projekts jaunajām ģimenēm – tajā būs kompakta izmēra dzīvokļi ar pārdomātiem un ērtiem plānojumiem par pieejamām cenām, saglabājot “Merks” nekustamo īpašumu projektu kvalitāti,” stāsta Mikus Freimanis, “Merks” nekustamo īpašumu attīstības direktors. “Domājam arī par kopējās dzīves vides radīšanu – pār Dreiliņupīti plānots gājēju tiltiņš, kā arī paredzētas atpūtas vietas pie upītes. Savukārt labiekārtojumā plānoti vairāki bērnu spēļu laukumi dažādām vecuma grupām, lapenes kaimiņiem socializācijas un svinību nolūkiem, kā arī apkārtnes apzaļumošana, ieskaitot augļu kokus.”

“Merks Mežpilsēta” pirmā stāva dzīvokļu iemītniekiem ar skatu uz Dreiliņupīti vai mežu būs privātas zaļās zonas, savukārt visiem pārējiem dzīvokļiem būs balkoni. Ēku pirmajos stāvos plānotas koplietošanas telpas divriteņu un bērnu ratiņu uzglabāšanai, pagrabstāvos – privātas noliktavas. Visās ēkās būs pieejams lifts. Projektā būs āra auto stāvvietas, ko iedzīvotāji varēs iegādāties, kā arī publiskas un privātas elektromobiļu uzlādes vietas. Īpaši padomāts arī par drošību – projekta teritorija būs iežogota, ar video novērošanu.

Projekta tuvumā ir labi attīstīta pilsētas infrastruktūra ar sabiedrisko transportu, bērnudārziem, skolām, medicīnas iestādēm, sporta un tirdzniecības centriem, kas nodrošinās ērtu ikdienas dzīvi. Netālu atrodas arī Biķernieku un Juglas meži, piedāvājot dažādas atpūtas iespējas.

Būvkompānija “Merks” ir gan šī projekta attīstītājs, gan būvnieks, gan arī – garantijas sniedzējs, uzņemoties pilnu atbildību par paveikto darbu un izmantoto materiālu kvalitāti.

Informāciju sagatavoja Liene Ozola-Kaarma, SIA “Merks” mārketinga un komunikācijas vadītāja.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *