otrdien, 23 jūlijs, 2024
Jaunākās ziņasTechnoloģijasVisas ziņas

Mobilly lietotne pieejama arī Huawei AppGallery lietotņu platformā

Informatīvais avots: Kripto.media

Tehnoloģiju uzņēmuma Huawei oficiālajai lietotņu izplatīšanas platformai AppGallery, pievienojusies mobilo norēķinu lietotne Mobilly. Lietotne sniedz iespēju mobilo telefonu lietotājiem veikt gan transporta, gan dažādu pakalpojumu apmaksu visur, kur ir pieejami mobilie sakari.

Lejuplādējot Mobilly lietotni savā viedtālrunī, ikvienam lietotājam būs iespējams ērti un ātri apmaksāt autostāvvietas pakalpojumus, iebraukšanas maksu Jūrmalā, taksometru pakalpojumus, pasta sūtījumus, iegādāties vilcienu un autobusu biļetes, veikt ziedojumus, kā arī norēķināties par citām precēm un pakalpojumiem, kā piemēram, muzeja biļetēm un ēdiena piegādi (Mobilly Labumi klientiem).

“Priecājamies par iespēju pievienoties AppGallery platformai. Šis solis ir likumsakarīgs – mūs un Huawei vieno tādas vērtības kā klientu drošība, ērta pieejamība un vēlme nodrošināt izcilu lietotāja pieredzi. Mobilly pakalpojumi nemitīgi tiek papildināti un kļūst arvien pieejamāki ikvienam, ne tikai stāvvietu un transporta biļešu lietotājiem,” komentē Mobilly vadītājs Ģirts Slaviņš.

“Platforma AppGallery piedāvā plašu globālo un vietējo lietotņu klāstu, un lietotājiem nozīmīgo aplikāciju skaits arvien pieaug. Zinot, cik gaidīta ir Mobilly aplikācija Latvijā un cik ļoti klienti novērtē šo ērto un draudzīgo norēķinu sistēmu, ārkārtīgi priecājamies par Mobilly pievienošanos AppGallery. Mūsu mērķis ir padarīt AppGallery par atvērtu un inovatīvu lietotņu izplatīšanas platformu, kas ir ērti pieejama patērētājiem, un tajā pašā laikā stingri aizsargāt lietotāju privātumu un drošību. Papildus tam, tā ir viena no vadošajām lietotņu platformām pasaulē un 2020. gadā tās popularitāte ir krietni augusi kopējam lejupielāžu skaitam sasniedzot 384.4 miljardus,” stāsta Gunta Kursiša, “Huawei Mobile Services” Biznesa attīstības vadītāja Latvijā.

Ar vairāk nekā 530 miljoniem aktīvo lietotāju mēnesī un 2.3 miljoniem reģistrēto izstrādātāju, Huawei AppGallery ir kļuvusi par vienu no Top 3 lielākajām lietotņu platformām visā pasaulē. Šī platforma darbojas vairāk nekā 170 valstīs, ietver 18 lietotņu kategorijas un piedāvā maziem un lieliem lietotņu izstrādātājiem un uzņēmumiem globālu platformu, lai attīstītu un izplatītu savas lietotnes un pakalpojumus.

One thought on “Mobilly lietotne pieejama arī Huawei AppGallery lietotņu platformā

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *