otrdien, 26 septembris, 2023
Jaunākās ziņasTechnoloģijasVisas ziņas

Pabeigtas jau divas trešdaļas no “Bonava Latvija” projekta “Pagalms 2.0”

Nekustamo īpašumu attīstītājs “Bonava Latvija” ekspluatācijā nodevis divas ēkas dzīvokļu projektā “Pagalms 2.0” Rīgā, Turaidas ielā 4, starp Gaisa un Jorģa Zemitāna tiltu. Kopumā projekts sastāv no trim dzīvojamām mājām, katrā no tām ir 63 divu un trīs istabu dzīvokļi platībā no 40 līdz 66 kvadrātmetriem. Ņemot vērā kritisko situāciju ar dzīvojamo fondu Rīgā, šo mājokļu nodošana ekspluatācijā ir būtiska, dodot cilvēkiem iespēju izvēlēties jaunus, kvalitatīvus mājokļus par pieejamām cenām.

“Pagalms 2.0.” būvniecība tika sākta pagājušā gada nogalē, un tajā kopumā ir investēti 10 miljoni eiro. Patlaban projektā ir pārdoti 70 % dzīvokļu. No citiem Rīgas pilsētvidē ierastajiem mājokļiem “Pagalms 2.0.” atšķiras ar vides ilgtspējas risinājumiem, piemēram, rūpējoties par vidi, ir radīta lietus ūdens apsaimniekošanas sistēma. Projekts ir veidots ar vietējam tirgum jaunu konceptu, iedzīvotājiem dodot iespēju nodarboties ar urbāno dārzniecību, kas Latvijas daudzdzīvokļu arhitektūrā ir jauna tendence.

Visiem pirmo stāvu iemītniekiem būs plaša terase ar zaļo zonu, pārējos dzīvokļos garšaugu dobi vai puķu kasti būs iespējams iekārtot uz balkona. Tāpat iedzīvotāji var pieteikties savai dobei mājas pagalmā, kur būs iespēja audzēt visu vēlamo – no ziediem līdz garšaugiem un dārzeņiem.

Viens no svarīgākajiem urbāno dārzu pozitīvajiem faktoriem ir kopienas saliedēšana un socializēšanās. Socializēšanās iespēju iemītniekiem sniegs arī multifitnesa stacijas ar āra trenažieriem, kā arī ielas basketbola laukums un funkcionāls bērnu laukums.

“Dzīvi šajā projektā īpaši novērtēs jaunie profesionāļi, kuri mīl aktīvu, dinamisku dzīvesveidu un lielpilsētas priekšrocības. Teika ir apkaime ar vēsturisku elpu, kas saglabājusi savu prestižu un iekārojamību līdz pat mūsdienām. Pēdējos gados strauji attīstoties, tā kļuvusi jau teju par daļu no Rīgas centra, tomēr saglabājot iespēju iedzīvotājiem izrauties no burzmas un mājot mierpilnā oāzē,” norāda “Pagalms 2.0” attīstības vadītājs Elgars Vecvagars.

“Bonava Latvija” ir lielākais nekustamo īpašumu attīstītājs Latvijā. Tas radījis tādus vērienīgus projektus kā “Pūces iela 19”, “Hausmaņa terases”, “Krasta kvartāls” un “Dreilinga mājas”. “Bonava Latvija” mātes uzņēmums “Bonava” ir vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs Ziemeļeiropā. Tas rada mājas un apkaimes kopš pagājušā gadsimta trīsdesmitajiem gadiem. Pašlaik uzņēmumā strādā 2300 darbinieku, un tas ir pārstāvēts Vācijā, Zviedrijā, Somijā, Dānijā, Norvēģijā, Sanktpēterburgā, Igaunijā un Latvijā, 2019. gadā sasniedzot pārdošanas rezultātus 15,5 miljardu Zviedrijas kronu apmērā. “Bonava” akcijas tiek kotētas “Nasdaq” biržā Stokholmā. Vairāk par “Bonava”: www.bonava.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *