otrdien, 23 jūlijs, 2024
Jaunākās ziņasSportsVisas ziņas

Pasaules čempionātā handbolā noskaidrotas ceturtdaļfināla izlases

Vakar, 25.janvārī, noslēdzās Pasaules čempionāta handbolā galvenās kārtas grupu turnīrs, kurā tika noskaidrotas astoņas labākās komandas, kas turpinās čempionātu ceturtdaļfinālā. Tajā startēs Dānijas, Ēģiptes, Zviedrijas, Kataras, Spānijas, Francijas, Ungārijas, kā arī Norvēģijas, kas bija Latvijas pretiniece 2021.gada Eiropas handbola čempionāta kvalifikācijā, izlases.

Pasaules čempionātu handbolā Ēģiptē 13.janvārī sāka 32 komandas, kuras cīnījās četru komandu grupās, bet jau vēlāk 24 labākās komandas nokļuva galvenajā raundā, kurā sacentās sešu komandu grupās.

Lielisku sniegumu un arī daudzus pārsteigumus sagādājusi Kataras izlase, kas vakar pēc septiņu vārtu deficīta pret Argentīnas izlasi spēja atgūties un izcīnīt uzvaru spēlē, tādējādi iekļūstot čempionāta ceturtdaļfinālā un atstājot aiz sevis ne tikai argentīniešus, bet arī Horvātijas valstsvienības spēlētājus.

Ceturtdaļfinālā iekļuvusi ir arī Norvēģijas valstsvienība, kas 2021.gada Eiropas handbola čempionāta kvalifikācijas grupā ir Latvijas izlases pretiniece, un jau 9.martā Latvijai ir paredzēts aizvadīt spēli pret Norvēģijas izlasi. Norvēģija šajā Pasaules čempionātā ir spēlējusi teju izcili, piedzīvojot tikai vienu zaudējumu pret Francijas izlasi.

Pasaules čempionāta handbolā ceturtdaļfināla spēles visi komandu pāri aizvadīs jau rīt, 27.janvārī. Pirmo dienas maču spēlēs mājinieki – Ēģiptes handbola valstvienība -, mērojoties spēkiem ar Dānijas izlasi. Viņiem sekos Zviedrijas un Kataras, Francijas un Ungārijas, kā arī Spānijas un Norvēģijas komandu pāri. Pasaules čempionāta handbolā turpinājumā 29.janvārī norisināsies pusfināla spēles, bet jau pēc divām dienām 31.janvārī labākās valstsvienības sacentīsies par bronzas un zelta medaļām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *