piektdien, 14 jūnijs, 2024
Jaunākās ziņasVisas ziņas

Pirmais Burger King restorāns Latvijā atvērts iepirkšanās un izklaides centrā Akropole

Šodien, 4.decembrī, Tallink Grupp, kas ir Burger King franšīzes īpašnieks Baltijas valstīs, iepirkšanās un izklaides centrā Akropole, Rīgā, atver pirmo Burger King restorānu ārpus Igaunijas.

310 kvadrātmetru plašais restorāns ar 112 vietām atrodas populārā iepirkšanās centra 2. stāvā, ar skatu uz Akropoles ledus arēnu.

Lai gan restorāns oficiāli sāks piedāvāt savus slavenos – uz atklātas liesmas gatavotos – hamburgerus un pārējos iecienītos ēdienus jau no šodienas, pandēmijas ierobežojumu dēļ ēdieni sākotnēji būs pieejami tikai līdzņemšanai vai piegādei uz mājām.

Restorānu ķēde cer piedāvāt ēdienus visiem Latvijas Burger King faniem pēc iespējas ātrāk – brīdī, kad valstī uzlabosies vīrusa izplatības situācija un tiks atviegloti ierobežojumi.

Komentējot globālās ātrās ēdināšanas restorānu ķēdes darbības uzsākšanu Latvijā, Tallink Grupp mazumtirdzniecības biznesa attīstības vadītāja Katre Kevaska sacīja:

“Neraugoties uz šķēršļiem, ar kuriem esam saskārušies šogad, mēs priecājamies par iespēju piedāvāt pasaules slavenās un izcilās garšas no Burger King ēdienkartes arī Latvijas ātrās ēdināšanas cienītājiem. Esat laipni aicināti un gaidīti mūsu jaunajā restorānā – paņemiet līdzi savus iecienītākos burgerus vai izvēlieties ēdiena piegādi uz savām mājām, lai jau šogad ļautos jauniem garšas piedzīvojumiem! Tā kā mēs pašlaik nevaram brīvi ceļot, esam pārliecināti, ka Burger King aizvedīs jūs nelielā kulinārijas ceļojumā.

Ja izvēlaties doties uz restorānu, lai paņemtu savu maltīti līdzi, esiet droši, ka mūsu uzticīgā un profesionālā komanda ir parūpējusies par katra apmeklētāja drošību un veselību, kas ir mūsu prioritāte. Restorānā tiek ievēroti visi nepieciešamie epidemioloģiskie noteikumi un pasākumi.”

Turpina Katre Kevaska: “Mēs ļoti ceram, ka jau pavisam drīz, kad vīrusa izplatība mazināsies, jums būs iespēja baudīt gardos ēdienus kopā ar ģimeni un draugiem arī mūsu ērtajā un mājīgajā restorānā.”

“Esam gandarīti par pirmā Burger King restorāna Latvijā atvēršanos tieši pie mums – iepirkšanās un izklaides centrā Akropole. Burger King ir zīmols, kas Latvijā raisījis plašu interesi un tika ar nepacietību gaidīts. Līdz ar restorāna atklāšanu, Akropole kā modernākais iepirkšanās centrs turpina savu izaugsmi, paplašinot gan veikalu, gan izklaides un atpūtas iespēju klāstu, vienlaikus piedāvājot arī jaunus, unikālus zīmolus. Sveicam Burger King mūsu nomnieku lokā un novēlam panākumus Latvijā,” uzsver Zane Kaktiņa, iepirkšanās un izklaides centra Akropole vadītāja.

Restorāns Burger King, kas tiek atvērts iepirkšanās un izklaides centrā Akropole, Rīgā, ir pirmais starptautiskā zīmola restorāns, kas atvērts ārpus Igaunijas, un kopumā sestais restorāns Baltijas valstīs, kas atvērts šogad. Jaunajā restorānā Rīgā strādās aptuveni 30 cilvēku. Līdz 2020.gada beigām uzņēmums plāno atvērt vēl divus restorānus Baltijas valstīs: vienu Viļņā, Lietuvā, un otru Tallinā, Igaunijā.

Par Burger King

Dibināts 1954.gadā, Burger King zīmols ir otrs lielākais ātrās ēdināšanas hamburgeru tīkls pasaulē. Oriģinālā Home of The Whoopper®, Burger King sistēma darbojas vairāk kā 17 000 vietās vairāk kā 100 valstīs un Savienoto Valstu teritorijās. Gandrīz 100 procenti Burger King restorāni pieder un darbojas saskaņā ar neatkarīgām franšīzēm, no kurām daudzas pieder ģimenes uzņēmumiem, kas šajā biznesā darbojas jau vairākas dekādes.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *