piektdien, 14 jūnijs, 2024
Jaunākās ziņasTechnoloģijas

PlayStation 5 jau parādījies oficiālajā vietnē?

Ilgu laiku klīda baumas, ka spēļu konsoles PlayStation 5 prezentācija var notikt 5. februārī. Pēc tam sāka runāt par to, ka pieteikums būs 15. februārī, taču nesen Letsgodigital nosauca jaunu datumu konsoles pieteikumam.

PlayStation 5 prezentācija gaidāma laika periodā starp 2020. gada 20. un 29. februāri – tam jānotiek Sony Hall, Ņujorkā, bet plašsaziņas līdzekļu pārstāvji jau šonedēļ gaida ielūgumus.

Tuvojošos preezentāciju apstiprina PlayStation 5 sadaļas parādīšanās PlayStation oficiālajā vietnē. Šķiet, ka administratora kļūdas dēļ – kā tas bieži mēdz būt, testējamā sadaļa kļuvusi publiski pieejama. Tā jau ir paslēpta, taču tīklā ir izplatījušies skrīnšoti.

Francijas spēļu izdevniecības ģenerāldirektors Īvs Guillemots (Yves Guillemot) nesenā intervijā paziņoja, ka PlayStation 5 un Xbox Series X varēs reproducēt “gandrīz visas spēles no iepriekšējām konsolēm”, piebilstot, ka tas palīdzēs jaunajām spēļu konsolēm ilgāk palikt tirgū.

Iepriekš finanšu direktors Hiroki Totoki paziņoja, ka kompānijas plāno nodrošināt “vienmērīgu pāreju” no PlayStation 4 uz PlayStation 5, tāpēc PS5 cena galīgi tiks noteikta tikai pēc tam, kad Microsoft būs paziņojis Xbos Series X cenu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *