otrdien, 28 maijs, 2024
Jaunākās ziņasTechnoloģijasVisas ziņas

Skābekļa daudzuma noteikšana asinīs (SpO2) ar viedpulksteni HUAWEI WATCH GT 2e

Informatīvais avots: Kripto.media

SKĀBEKĻA KONCENTRĀCIJA ASINĪS

Skābekļa koncentrācija asinīs norāda, cik apgādāts ar skābekli ir organisms un no tā ir atkarīgs, cik labi funkcionē cilvēka orgāni.

Viedpulkstenis Huawei Watch GT 2e var noteikt hemoglobīna procentuālo daudzumu, kas ir piesātināts ar skābekli. Šī procentuālā vērtība tiek saukta par asins skābekļa saturāciju vai SpO2.

Asins piesātinājums ar skābekli (SpO2) ir viena no svarīgākajām pazīmēm, kas var raksturot asins apgādi ar skābekli. Ļoti zems SpO2 līmenis var radīt nopietnas problēmas, piemēram: nogurumu, enerģijas trūkumu un arī galvassāpes.

Samazinātam skābekļa daudzumam asinīs var būt dažādi iemesli – sirds mazspēja, elpceļu un plaušu slimības. Kontrolējiet savu ķermeni un jau laicīgi pamaniet problēmas savā organismā.

NOTEIKT SKĀBEKĻA KONCENTRĀCIJU ORGANISMĀ

Mums varētu būt mazliet vienaldzīgi nosaukumi VOmax vai SpO2, interesē praktiskais efekts.

Huawei Watch GT 2e atbalsta SpO2 līmeņa mērīšanu, palīdzot mums noteikt skābekļa koncentrāciju asinīs jebkurā laikā, jebkurā vietā. Mērījums VO2Max izvērtē maksimalo skābekļa patēriņu, kas mērīts uz laika vienību ilgstoša treniņa laikā. Normāla SpO2 vērtība svārstās starp 95 un 100%.

Mērījumu rezultāti ir viegli pārskatāmi un saprotami. Lai veiktu mērijumus ir nepieciešams tikai divas rizes nospiest augšejo pulksteņa pogu un vienu reizi pieskarties ekrānam un procedūra var sākties. Aptuveni vienas minūtes laikā mums jau būs mērījumu rezultāts.

Tomēr atcerieties, šo ierīci nav paredzēts lietot kā medicīnisku mērierīci.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *