sestdien, 9 decembris, 2023
Jaunākās ziņasTechnoloģijasVisas ziņas

“The New York Times” par citplanētiešiem

“The New York Times” atkal ir raksts par citplanētiešu iespējamo ierašanos uz Zemes. Raksta galvenā būtība – citplanētieši patiešām varētu pastāvēt, un ASV valdība pēdējos gados ir rīkojusi informatīvas sarunas par šiem “ārpuszemes iedzīvotājiem” un pieejamiem materiāliem.

Likumsakarīgi, ka jaunais raksts ir 17. lappusē, jo viss pārējais šeit uz Zemes ir daudz svarīgāks par citplanētiešu esamību. Galu galā pie mums ir gan pandēmija, gan arī biedējošs neo-fašistiskās valdības aparāts, ko vada sociopātisks narciss.

Rakstā ir norādīts, ka Jūras izlūkdienesta birojs ir aktīvi iesaistījies neidentificētu lidojošo objektu novērojumu un iegūto materiālu pētīšanā. Lai arī dažiem no ASV valdības iegūtajiem “materiāliem” ir jau zināmi izskaidrojumi, daži materiāli joprojām ir slepeni.

“The New York Times” iepriekš rakstīja:

Ēriks V. Deiviss (Eric W. Davis) ir astrofiziķis, kurš kopš 2007. gada strādāja par apakšuzņēmēju, bet pēc tam par Pentagona NLO  programmas konsultantu, veicot neindentificētu lidojošo objektu izpēti.

Pats Deiviss stāsta, ka viņš ir informējis par saviem pētījumiem valdību, tostarp ASV senatorus.

Deiviss norādīja, ka martā ir sniedzis specializētu instruktāžu Aizsardzības departamenta aģentūrai par neindentificēto objektu materiālu iegūšanu.

Tāpat Deiviss ir arī uzsvēris, ka 2019. gad 21. oktobrī ir sniedzis informatīvus ziņojumus par neidentificētiem lidojošiem objektiem  Senāta Bruņoto dienestu komitejas darbiniekiem un divas dienas vēlāk Senāta Izlūkošanas komitejas darbiniekiem.

Bijušais Nevadas senators Harijs Reids (Harry Reid), kurš jau sen ir veicis NLO izpēti, sacīja The Times, ka, viņaprāt, ASV valdības rīcībā ir materiāli par neindentificētiem lidojošiem objektiem. Iespējams, arī privātajā sektorā strādājošajiem ir šāda veida materiāli.

“Izpētot šo jautājumu, es secināju, ka daži ziņojumi ir būtiski, daži ne tik būtiski, un ir faktiski materiāli, kas ir valdības un privātā sektora rīcībā,” Reids stāstīja The Times.

Reids esot norādījis, ka, viņaprāt, varētu būt notikušas neidentificēto lidojošo objektu avārijas un, ka ir jāizpēta iegūtie materiāli; viņš nenorādīja,  ka iegūtie materiāli ir pētīti slepeni vairākus gadu desmitus. Iepriekšējā versijā arī nepareizi norādīts, cik bieži valsts izlūkdienesta direktoram būtu jāziņo par neidentificētu objektu parādībām. 180 dienas pēc izlūkdienesta atļaujas akta stāšanās spēkā, nevis reizi sešos mēnešos.

Raksta beigās Reids atzīmē, ka ASV valdības rīcībā varētu būt arī nonācis kāds “ārpuszemes iedzīvotāju kosmosa kuģis”.

Valdības informatīvo ziņojumu klasificētais raksturs ir bijis galvenais šķērslis informācijas publiskošanai, norāda The Times. Taču šī nav pirmā reize, kad “New York Times” ir publicējis rakstu par citplanētiešiem, kas šķietami apstiprina to eksistenci. 2017. gadā The Times ziņoja par slepenu Pentagona grupu, kas pēta NLO.

Pēdējo trīs gadu laikā ir iegūti video materiāli ar neindentificētiem lidojošiem objektiem, ko ir ļoti grūti izskaidrot. ASV jūras kara flote pat apstiprinājusi, ka šāda veida video patiešām pastāv.

Vai citplanētieši ir īsti? Neviens to nezina. Bet, ja tie piezemēsies uz mūsu planētas publiskā veidā, mēs šobrīd diez vai spētu ar viņiem tikt galā. Mums ir dažas svarīgākas lietas, kam ir nepieciešama visa mūsu uzmanība.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *