Vai AirPods Studio spēs sacensties ar Sony austiņām?

Apple jaunumam būs daudz interesantu funkciju

Austiņas uztvers – kad tās tiek noņemtas no galvas un novietotas uz kakla

AirPods Studio – tā it kā sauks Apple pirmās pilna izmēra bezvadu austiņas. Sagaidāms, ka tās prezentēs tuvākajā laikā un tās maksās 350 dolārus – daudzu slavenu zīmolu top modeļu līmenī.

Sākotnēji austiņām piedēvēja aktīvu trokšņu slapēsanu, bija arī baumas par zināmu modularitāti, kas ļautu ērti mainīt ambušūrus un galvas stīpas uzlikas, tādējādi personalizējot austiņu ārējo izskatu.

Jaunie dati vēsta, ka AirPods Studio būs arī vairākas funkcijas, kas raksturīgas konkurentu labākajiem modeļiem. Piemēram, austiņas varēs noteikt, kad lietotājs tās noņem, un automātiski apturēt mūzikas atskaņošanu. Interesanti, ka tas it kā būs realizēts savadāk – nevis kā esošajiem modeļiem. AirPods Studio spēs noteikt – vai tās ir uzliktas uz galvas vai arī atrodas uz kakla. Tiesa, ja funkcija tiks piesaistīta šai īpatnībai – tad, acīmredzot, austiņas neapturēs atskaņošanu, ja lietotājs no auss noņems tikai vienu austiņu – kā tas ir realizēts dažos tirgū pieejamajos modeļos.

Avots arī ziņo par kreisā un labā kanāla automātiskas noteikšanas funkciju, tas ir – sākotnēji nebūs kreisās un labās austiņas – AirPods Studio pašas novirzīs vajadzīgo audio kanālu vajadzīgajā virzienā. Un vēl – pieslēdzot pie macOS vai iOS, AirPods Studio atbloķēsies lietotāju ekvalaizera iestatījumi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.