otrdien, 28 maijs, 2024
Jaunākās ziņasSportsVisas ziņas

VENDEN kļuvis par IIHF Pasaules Čempionāta Hokejā oficiālo partneri

Latvijas avota ūdens un dabīgā minerālūdens ražotājs VENDEN jau daudzus gadus atbalsta aktīvu, veselīgu dzīvesveidu un sportu. Uzņēmums VENDEN ir lepns kļūt par  IIHF Pasaules Čempionāta Hokejā 2021 oficiālo partneri un nodrošināt ar avota ūdeni un dabīgo minerālūdeni visus pasākuma dalībniekus un organizatorus.

Tāpat VENDEN sagatavojis īpaši dizainētu pudeli visiem hokeja faniem, uz kuras redzams arī čempionāta talismans jeb ezis Spikijs. Šis negāzētais ūdens Sport  pudelē ar IIHF Pasaules Čempionāta Hokejā 2021 simboliku būs nopērkams Latvijas veikalos.

“Mēs esam priecīgi, ka tik sarežģītajā laikā organizatoriem pietika drosmes un atbildības, lai radītu tik nozīmīgu pasākumu un svētkus visiem hokeja līdzjutējiem. Esam pārliecināti, ka šāda mēroga pasākums ne tikai iepriecinās hokeja fanus, bet arī kļūs par lielisku stimulu jauniem sasniegumiem bērniem un jauniešiem dažādos sporta veidos. Lai visi Latvijas iedzīvotāji varētu sajust savu piederību šiem sporta svētkiem, mēs kā čempionāta oficiālais partneris, esam izlaiduši speciālu ierobežotas sērijas produktu ar  IIHF Pasaules Čempionāta Hokejā 2021 simboliku,” saka VENDEN izpilddirektors Aldis Škutāns.

“Ūdens ir dabas un cilvēces virzītājspēks. Tā ir dzīvība un enerģija! VENDEN ir sevi apliecinājis kā viens no Latvijas avota ūdens nozares līderiem Latvijā. Esam ļoti gandarīti par panākto vienošanos ar VENDEN, kas kļuvis par mūsu oficiālo IIHF Pasaules Čempionāta Hokejā 2021 partneri,” pauda Pasaules Čempionāta orgkomitejas vadītājs Edgars Buncis.

Uzņēmums VENDEN dibināts 1997. gadā. Tā pamatdarbība ir avota ūdens un dabīgā minerālūdens ražošana, ūdens lietošanas iekārtu iznomāšana, kafijas un saistīto preču tirdzniecība, kā arī kafijas automātu iznomāšana. Uzņēmums jau vairāk nekā 20 gadus ražo ūdeni 18,9 litru iepakojumā un ir līderis šajā segmentā. 2010. gadā uzņēmums VENDEN paplašināja preču klāstu un sāka ražot dabīgo minerālūdeni mazāka tilpuma PET un vēlāk arī stikla pudelēs. VENDEN ir ģimenes veidots 100% Latvijas uzņēmums, kam nav ārvalstu investoru un kas nav iekļauts nevienā starptautiskā koncernā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *