pirmdien, 27 maijs, 2024
Jaunākās ziņasKriptoVisas ziņas

Vissliktākie ieteikumi kriptovalūtas lietotājiem

Kripto pasaulē paļaušanās uz citu cilvēku padomu ir gan nepieciešama, gan arī riskanta. Daži padomi var būt noderīgi, taču ne visa veida sniegtā informācija var nodrošināt pozitīvus rezultātus.

#Tehniskas analīzes ignorēšana

Ne katrs kriptovalūtas lietotājs tehnisko analīzi uzskata par nozīmīgu. Pēc būtības tehniskā analīze ir noderīga tikai tad, ja cilvēki tās rezultātiem pilnībā uzticas.  Tāpat nav noliedzams tas, ka tehniskā analīze ir vairāk uzticama nevis neuzticama, it īpaši saistībā ar vislabāk novērtētajām kriptovalūtām un digitālajiem aktīviem.

Bieži vien nestabilas situācijas gadījumā zaudējumu apturēšanas rīkojums ir ļoti nozīmīgs. Nav iemesla nevienam pārdevējam uzņemties nevajadzīgus riskus šajā jomā, jo, kā zināms, kriptovalūtas tirgus jebkurā brīdī var piedzīvot svārstības bez iepriekšēja brīdinājuma.

Kaut arī ne vienmēr pieredzējušie kriptovalūtas tirgotāji atbalsta zaudējumu apturēšanas rīkojumu, iesācēji noteikti uzskatīs, ka šī pieeja var paglābt viņus no nevajadzīgiem zaudējumiem. Ne vienmēr katra kriptovalūtas pārdošana būs veiksmīga un, protams, sagatavošanās sliktākajam paglābs daudzus no potenciālajām finanšu problēmām.

#Kriptovalūtas holdings ir būtisks

Mainīgajā kriptovalūtas un digitālo aktīvu pasaulē, ir būtiski viedi pārvaldīt savu kriptovalūtas portfeli, tas ir viens no labākajiem padomiem attiecībā uz 15 visaugstāk novērtētajām kriptovalūtām. Pēc būtības ir nepieciešams pirkt un pārdot tieši šīs kriptovalūtas, jo šāda veida pieeja lielākoties laika gaitā atmaksāsies, lai gan viss ir atkarīgs no tā, kāda būs konkrēto kriptovalūtu nākotne.

Tirgotājiem ir arī jāpatur prātā tas, ka daži no viņu iegādātajiem koiniem bieži vien zaudēs vērtību, tomēr pāreja uz citu tirgu kā tāda, protams, var aiztaupīt lielu zaudējumu risku, taču arī negarantē ienākumus. Holdings ir laba stratēģija noteiktos gadījumos, taču tā nav vienīgā pieeja, kas ļauj mazināt potenciālu zaudējumu risku vai arī palielināt ieņēmumus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *