otrdien, 28 maijs, 2024
Jaunākās ziņasMedicīnaVisas ziņas

 “Vizii” paplašina darbību, nodrošinot Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāru uzkopšanu

AS “CleanR Grupa” telpu uzkopšanas uzņēmums SIA “Vizii” līdz šā gada beigām nodrošinās piecu Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) stacionāru uzkopi. Savus pakalpojumus ārstniecības iestādē “Vizii” uzsācis ar apjomīgu ģenerālo tīrīšanu, kā arī ieviesis mobilo aplikāciju, ar kuras palīdzību slimnīcas darbinieki tiešsaistē var novērtēt paveikto uzkopšanas darbu kvalitāti.

Kopš marta beigām RAKUS stacionāros – Gaiļezerā, Latvijas Onkoloģijas centrā, Biķerniekos, Latvijas Infektoloģijas centrā un Tuberkolozes un plaušu slimības centrā, kā arī Patoloģijas centrā un novietnē “Jugla”– “Vizii” uzsācis un turpina ļoti apjomīgus ģenerālās tīrīšanas darbus. Tie ietver visu virsmu tīrīšanu, logu mazgāšanu, palātu un procedūru kabinetu uzkopšanu, dezinfekciju un citus darbus.

“Vizii” ir ieviesis arī digitālu komunikācijas un klientu apkalpošanas rīku – pirmo mobilo kvalitātes aplikāciju gan darbinieku savstarpējai saziņai, gan informācijas apmaiņai ar klientiem – stacionāru darbiniekiem. Aplikācija nupat ieviesta Biķernieku stacionārā, kurā tiešsaistes režīmā var veikt kvalitātes kontroli – publicēt paveiktā darba pozitīvu vai uzlabojamu novērtējumu, norādīt konkrētas telpas, kur nepieciešama papildu uzkopšana, u.c. Drīzumā aplikācija tiks ieviesta arī Tuberkulozes plaušu un slimību centrā.

“Mums ir vairāk nekā 30 gadu ilga pieredze komerctelpu uzkopšanā, un esam gandarīti, ka varam īstenot jaunu izaicinājumu – ārstniecības un medicīnas telpu uzkopšanu. Šāda vide, protams, atšķiras no citiem objektiem, jo darbiniekiem jāievēro paaugstinātas higiēnas prasības, jādezinficē inventārs pēc katras telpas uzkopšanas un atsevišķās nodaļās jāizmanto speciāls apģērbs,” stāsta “Vizii” vadītāja pienākumu izpildītājs Juris Zālītis.

Viņš norāda, ka esošajos sociāli ekonomiskajos apstākļos lielākie izaicinājumi minēto pakalpojumu sniegšanā ir saistīti ar personāla atlasi un darbinieku rotāciju. “ Medicīnas iestāžu uzkopšanā jāievēro arī stingras kvalitātes prasības un jāpielāgojas, ka tajās darbība notiek visu diennakti,” skaidro J. Zālītis.

Lai piesaistītu jaunus darbiniekus, nodrošinātu veiksmīgu personāla apmācību un kliedētu bažas par dažādu slimību iespējamu izplatību, strādājot medicīnas iestāžu telpās, “Vizii” kopā ar RAKUS veic darbinieku ikmēneša apmācības, kā arī ir izveidots īpašs video par drošu darbu slimnīcā. Tāpat darbiniekiem pēc pārbaudes laika tiek nodrošināta veselības apdrošināšana.

Saskaņā ar noslēgto līgumu “Vizii” RAKUS telpu uzkopšanu nodrošinās līdz 2023. gada beigām.

“Vizii” tiek nodarbināti ap 750 darbinieku, no kuriem aptuveni 180 veic RAKUS telpu uzkopi.

Par SIA “Vizii”

“Vizii” ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums, kura pamatdarbības joma ir komerctelpu uzkopšana. Lai arī “Vizii” ir dibināts 2021. gada 1. septembrī, uzņēmumam ir vairāk nekā 15 gadu priekšvēsture kā vienam no “CleanR” biznesa virzieniem. Pašlaik uzņēmumam ir 750 darbinieku un 50 klientu visā Latvijā, ik dienu kopā tiek uzkopti ap 500 tūkstošiem kvadrātmetru telpu.

One thought on “ “Vizii” paplašina darbību, nodrošinot Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāru uzkopšanu

  • Wow, that’s what I was seeking for, what a material! existing here
    at this webpage, thanks admin of this site.

    Reply

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *