otrdien, 23 jūlijs, 2024
Jaunākās ziņasMūzikaVisas ziņas

Z studijas koncertā šonedēļ grupa “Bermudu divstūris”

Šonedēļ, 6.februārī, LTV koncertcikla “Koncerts Z studijā” ietvaros uz skatuves kāps jaunākajiem skatītājiem ļoti mīļa grupa – “Bermudu divstūris”.

Grupu, kuras dalībnieki citā identitātē jau reiz uzstājušies Z studijā, veido, kā viņi paši saka, divi ļoti simpātiski, neaprakstāmi talantīgi un neticami pievilcīgi brālēni – Biceps un Triceps. Puiši izveidoja grupu, jo viņiem bija apnikušas mūsdienu dziesmas ar četriem akordiem. Tādēļ viņi nolēma iet vēl tālāk – rakstīt dziesmu uz viena akorda.

Tā arī tapa grupas pirmais singls, ko paši dēvē par “pumpi” jeb kačājošu gabalu, “LABI”. “Bermudu Divstūris” var lepoties ar daudziem miljoniem video skatījumu Youtube, Zelta Mikrofona balvu un klausītāju mīlestību.

Z studijā grupa izpildīs savus populārākos hitus, piemēram, “Ne man Gucci, ne man Nike,” “Sarkanbaltsarkanais,” “Bimba,” “Zaudējām brāli”, neiztrūkstoši – arī visu ballīšu superhitu – “Ballējam, neguļam”.

Pirms koncerta mūziķus uz īsu sarunu aicinās LTV raidījumu vadītāja Kristīne Komarovska.

“Koncerts Z studijā. Bermudu divstūris” – 6.februārī, plkst. 21.05 LTV1 un REPLAY.lv. Koncertu būs iespējams vērot arī LTV un REPLAY.lv Facebook lapās.

Uzsveram, ka koncertu ierakstu laikā tiek un tiks ievēroti visi drošības noteikumi. Koncerta scenogrāfija un kadrējums veidots tā, lai visi iesaistītie, arī mūziķi uz skatuves, varētu ievērot atbilstošu un drošu distanci. Uzsveram, ka drošības apsvērumu dēļ ieraksta laikā studijā atrodas tikai mūziķi un tie LTV darbinieki, kuri iesaistīti ieraksta nodrošināšanā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *